Güral PremierHotels&Resorts’e ‘World Luxury Hotel Awards’ten İki Ödül 

Güral Premier Hotels& Resorts, dünyanın saygın otel ödüllerinden olan ‘2018 World Luxury Hotel Awards’ tarafından iki ödüle layık görüldü

15 Kasım 19:27

Ulusal ve uluslararası düzeyde pek çok başarıya imza atan Güral Premier Hotels& Resorts, dünyanın saygın otel ödüllerinden olan ‘2018 World Luxury Hotel Awards’ tarafından iki ödüle layık görüldü. Çam ormanları içinde, doğayla iç içe yapısıyla beğeni kazanan Güral Premier Tekirova, global bazda yapılan değerlendirmede “Her Şey Dahil Lüks Aile Oteli Ödülü”nü kazanırken, Güral Premier Belek Doğu Avrupa Bölgesi’nde “Her Şey Dahil Lüks Aile Oteli Ödülü”nü aldı.

Kurulduğu 2006 yılından bugüne dek dünya genelinde 100’den fazla farklı kategoride lüks konaklamaları ödüllendiren ve dünyanın saygın otel ödüllerinden biri olan World Luxury Hotel Awards, çam ormanlarıyla çevrili, mimari stiliyle ön plana çıkan Güral Premier Tekirova’yı global bazda yapılan değerlendirmede Her Şey Dahil Lüks Aile Oteli Ödülü’ne layık görürken, yatay mimarisi ve mavi ile yeşilin bütünleştiği Güral Premier Belek’e Doğu Avrupa’nın Her Şey Dahil Lüks Aile Oteli Ödülü’nü verdi. Bu ödülle birlikte Güral Premier Tekirova global bazda ikinci kez ödül almış oldu. Bali’de bulunan Ayana Resort&Spa’da düzenlenen gala davetiyle bu yıl 12. kez gerçekleştirilen World Luxury Hotel Awards’ta dünyanın en iyi konaklama imkânı sunan otelleri değerlendirildi. World Luxury Hotel Awards’te ödüller, her yıl 300 bin üzerinde uluslararası seyahat eden kişinin oyları ile dört haftalık bir seçim süreci ardından belirleniyor. 

Güral Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Harika Güral, küresel, kıtalar, bölgeler ve ülkeler bazında yapılan değerlendirmelerde Güral Premier Hotels&Resorts’un global bazda yapılan değerlendirmeleri sonucunda Her Şey Dahil Lüks Aile Oteli seçilmiş olmasından duyduğu gururu şu sözlerle dile getirdi: “Dünyanın her noktasından otellerin değerlendirildiği, seyahat eden kişilerin değerli oyları ile belirlenen bu iki özel ödüle layık görüldüğümüz için mutluluk duyuyorum. Önceki yıllarda aldığımız ödüllere ek olarak,  bu yıl da her iki otelimizle Her Şey Dahil Lüks Aile Oteli Ödüllerini kazanmamız bizi gururlandırıyor. Mavi ile yeşilin buluştuğu Güral Premier Belek ve çam ormanlarıyla çevrili, yalın mimari tarzıyla Güral Premier Tekirova’da misafirlerimize aileleriyle birlikte en iyi lüks tatil deneyimini sunuyoruz. Her zaman kendilerini evlerindeki kadar rahat hissedecekleri ve her anından keyif alacakları bir tatil sunmayı hedefliyoruz. Bu çabamızın ödüllendirilmiş olması da bizi son derece mutlu ediyor.”

Toplam 200.000 metrekare alan üzerine kurulu, 2-3 katlı bağımsız binalar içindeki misafir odaları, devasa Aquaparkı, çocuk kulübü ve restoranlarıyla Güral Premier Tekirova, Antalya Havaalanına 75 km, Antalya merkeze 65 km, Kemer'e ise 17 km mesafede yer alıyor. Ağaçlarla çevrelenmiş 130.000 metrekarelik bir alan üzerinde, yatay bir yapılaşma tarzının benimsendiği, doğayla iç içe Güral Premier Belek ise üç katlı villaları, dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu restoran ve barları, çocuk kulübü, tenis kortları, voleybol sahaları, step ve aerobik alanı, okçuluk ve atıcılık alanı, yelken, sörf kursları gibi spor olanaklarıyla kusursuz bir konaklama deneyimi yaşatıyor.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


TAV