Hacı HasanOğulları’ndan Sağlık Çalışanlarına Moral Desteği ...

Tüm dünya ile birlikte Türkiye’yi de etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgınında gece gündüz demeden çalışan sağlık personeline, Hacı Hasan Oğulları baklava ikram ederek moral ve motivasyon desteği verdi.

8 Nisan 13:42

Baklava ve Börek Ustası Hacı HasanOğulları’ndan
Sağlık Çalışanlarına Moral Desteği


Tüm dünya ile birlikte Türkiye’yi de etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgınında gece gündüz demeden çalışan sağlık personeline, Hacı Hasan Oğulları baklava ikram ederek moral ve motivasyon desteği verdi.
1970’ten bu yana iyi ve ahlaklı olmayı, topluma fayda yaratmayı prensip edinen Hacı Hasan Oğulları Baklava ve Börek, ürettiği baklava ve börekleriyle müşterilerinin mutluluğunu amaçlamıştır. Bu sıkıntılı ve yorucu günlerde kendilerini feda ederek hastanelerde gece gündüz çalışan sağlık personeline baklava ikram ederek ‘’ağzımızın tadı hiç bozulmasın ‘’ mesajını verdi. Hacı Hasan Oğulları Baklava ve Börek olarak, sağlık ve mutluluk dolu günlerin çok yakında tekrar geleceğini biliyor, birlik ve dayanışmanın önemini en yüksek seviyede hissediyor ve güzel ülkemizin bu süreci en az zarar ile atlatabilmesi için çalışıyoruz.


Konuyla ilgili açıklama yapan Hacı Hasan Oğulları Baklava ve Börek markasının ikinci kuşak temsilcisi Yüksel Aktaş şunları söyledi: “Ülkemizin Koronavirüs ile mücadelesinde büyük bir emek göstererek mesai harcayan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürü borç biliyoruz. Bu zor günlerde bir an bile olsa, kendilerini mutlu hissetmelerine olanak vermek istedik.
‘’Tatlı yiyelim tatlıkonuşalım’’ geleneğinden gelen bir toplum olduğumuzdan, sağlık çalışanlarımıza baklava ikram ederek, onların bize verdiği umuda ortak olmak ve birlikte göreceğimiz güzel günlerin müjdesini vermek istedik. Üretimin her aşamasında hijyen koşullarını yerine getirerek hazırladığımız baklavaları, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi sağlık çalışanlarına ikram edilmek üzere hastane yetkililerine teslim ettik.
Uludağ üniversitesi Rektörü Sayın Ahmet Saim Klavuz’a, bizlere böyle bir imkan tanıdıkları için Hacı Hasan Oğulları adına teşekkürlerimizi sunarız.

Millet olarak bu sürecin üstesinden en iyi şekilde geleceğimize ve bu zor süreci atlatacağımıza olan inancımız tamdır.

Hacı Hasan OğullarıBaklava ve Börek Hakkında:
Müşterilerimize eşsiz lezzetler sunmayı kendisine ilke edinen firmamız 1970 yılında Hacı Zeki AKTAŞ tarafından kurulmuştur. Temellerinde ahlak harcı, terbiye taşları ve “önce iyi insan olma” kalıbı bulunan firmamız emeği ve sabrı kendisine sermaye edinmiştir. 1983 yılında şehir merkezinde açtığı satış ve teşhir noktaları ile hamleler dönemine geçen firmamız, 1995 yılından itibaren de kabuğunu kırarak kurumsal kimlik oluşumuna geçerek büyüme ve daha kaliteli hizmet verme sürecine girmiştir. 2005 yılıyla birlikte şube sayısını arttırma ve ülke çapında bayilik ağı oluşturma kararı vermiştir.
2010 yılında vardığımız nokta, kalitesine ve hijyen şartlarına güvenilen, dürüstlüğü gerçek anlamda kendisine ilke edinmiş çalışanları ve bayi ağıyla örnek bir firma olmayı başarmış yurt dışına ihracat yapan duruma gelmiştir. Her koşulda kalitemizden taviz vermeyerek ve yüzümüzden tebessümü eksik etmeyerek çalıştık.Şimdi ise,çağın gereği üretim ve modern işletme koşulları ile harmanlayarak, markamızı her gıda platformunda yükseltmeye devam ediyor, babamızdan alığımız ‘’Ahlaklı Esnaf” bayrağını her geçen gün daha yükseklere taşımanın gururunu yaşıyoruz.

 #iyikivarsiniz#sağlıkçalışanları#eksikolmayın#hacıhasanoğullarıyanınızda#baklava #börek

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV