HAYATLA BARIŞ FİLMİNİN VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU!

Ampüte Futbol Milli Takımı'nın yıldızı Barış Telli'nin mücadeleyle dolu hayat hikâyesinin anlatıldığı Hayatla Barış filminin vizyon tarihi belli oldu.

26 Kasım 15:24

AMPÜTE FUTBOLCU BARIŞ TELLİ’NİN HAYATI 23 ŞUBAT’TA VİZYONDA!

HAYATLA BARIŞ FİLMİNİN VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU!

ŞAMPİYONLAR LİGİ 23 ŞUBAT’TA BEYAZPERDEDE!

Ampüte Futbol Milli Takımı'nın yıldızı Barış Telli'nin mücadeleyle dolu hayat hikâyesinin anlatıldığı Hayatla Barış filminin vizyon tarihi belli oldu. 23 Şubat 2024’ten itibaren TME dağıtımı ile vizyona girecek Hayatla Barış filmi, küçük yaşta yaşadığı talihsiz kazadan dolayı hayalleri yok olan, ama mücadele etmekten bir an bile vazgeçmeyen paralimpik sporcu Barış Telli’nin gerçek ve samimi hikayesi olarak gönüllerde taht kuracak.

Sezonun en merak edilen filmleri arasında yer alan, Barış Telli’yi Taner Ölmez’in canlandırdığı filmin kadrosu adeta şampiyonlar ligi gibi. Taner Ölmez’in yanı sıra  Nazan Kesal, Bülent İnal, Gürkan Uygun, Biran Damla Yılmaz, Sinan Tuzcu, Erkan Üçüncü, Arben Akış, Alara Turan, Mekin Sezer, Gurur Çiçekoğlu ve Devrim Kabacaoğlu’nun yer aldığı film, samimi hikayesi, görkemli prodüksiyonu ve muhteşem oyunculukları ile sinema izleyicisine kaliteli bir iki saat vadediyor.

Yapımcılığını Hünkar Doğan / Four Story Prodüksiyon’un üstlendiği, yönetmenliğini Ekin Pandır’ın yaptığı, Caner Erzincan ile Koray Yeltekin’in kaleme aldığı Hayatla Barış filminin çekimleri İstanbul’da yapıldı. Müziklerinde Fahir Atakoğlu gibi kült bir ismin imzasının bulunduğu ve uluslararası standartlarda CGI teknolojisi kullanılacak filmin, Berlin Film Festivali Premium gösterimi yapılması da bekleniyor.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV