Hepsiburada.com e-ticaret sektörünün sunduğu yeni iş fırsatlarını Gaziantepli kobilerle ve girişimcilerle paylaşacak

Türkiye'nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu'ya destek veren hepsiburada.com, 18 Şubat’ta Gaziantep'te yapılacak konferansta şehrin iş insanlarıyla bir araya gelecek. "Trendler, inovasyon ve teknolojiyle Gaziantep yarına hazırlanıyor" temasıyla düzenlenecek konferansta Hepsiburada.com Pazaryeri Satış Geliştirme Müdürü Mehmet Ekerbiçer, e-ticaret sektörünün sunduğu yeni iş fırsatlarını katılımcılarla paylaşacak.

16 Şubat 14:09

Türkiye'nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, 18 Şubat'ta yapılacak İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu konferansı kapsamında Gaziantepli kobi, esnaf ve girişimcilerle bir araya gelecek.

Gaziantep Divan Hotel'de "Trendler, inovasyon ve teknolojiyle Gaziantep yarına hazırlanıyor" temasıyla yapılacak İPZ Konferansı'nda hepsiburada.com, e-ticaret sektörünün sunduğu yeni iş fırsatlarını paylaşacak. 

Konferansta bir konuşma yapacak olan Hepsiburada.com Pazaryeri Satış Geliştirme Müdürü Mehmet Ekerbiçer, e-ticaret sektörü hakkında güncel bilgiler verirken, katılımcıları dünyada ve Türkiye'de yükselen bu yeni nesil iş alanına dahil olmaya davet edecek. 

Kobilerin, esnafın ve büyük-küçük tüm şirketlerin e-ticaret sektörüne girmesine yardımcı olan hepsiburada.com'un Pazaryeri platformunu anlatacak olan Mehmet Ekerbiçer, e-ticaret ile iş hacmini büyütmenin püf noktalarını paylaşacak. 

27 farklı kategoride 1 milyondan fazla ürünle hizmet veren hepsiburada.com, Pazaryeri platformuna daha çok iş ortağını dahil ederek, e-ticaret sektörünü büyütmeye devam edecek.


TAV