İnoksan geleneksel bayi buluşmasını bu sene Suada'da gerçekleştirdi

“Tüm dünya müşterimiz” sloganı ile çalışmalarını sürdüren endüstriyel mutfak sektörünün öncü şirketi İnoksan’ın bu yılki bayi toplantısı buluşması Suada’da düzenlendi. 36. Yaşını kutlayan İnoksan’ın gelecek yıllara yönelik yatırım ve büyüme hedeflerinin paylaşıldığı buluşmada, şirketin başarıları da değerlendirildi. Ayrıca, markanın artık Turquality markaları arasında yer alması ve 2023’e Kadar 10 Milyonluk TL’lik Ar-Ge yatırımı yapacak olması da bayi yemeği süresince öne çıkan konu başlıkları oldu.

15 Kasım 17:01

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık ev sahipliğinde gerçekleşen ve Türkiye genelindeki İnoksan Yetkili Satıcıların bir araya geldiği organizasyona, İnoksan’ın tüm üst düzey yöneticileri ile  firma çalışanları da katıldı. İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık toplantıda yaptığı konuşmada, Turquality programına kabul edilen bir marka olarak global hedeflerine ulaşma yolunda daha da güçlendiklerini belirterek, “Son yıllarda siz değerli bayilerimiz ile yaptığımız işbirliğinin başarılarına şahit olmaktan, büyük bir gurur duyuyorum. Ayrıca bu sene 36.yaşını kutlayan İnoksan olarak en büyük hedefimiz dünya markası olmak. Bu noktada Turquality ve Ar-Ge merkezi projemiz bize büyük güç veriyor. Endüstriyel mutfak sektörünün ülkemizden dünyaya açılan öncü kuruluşu olarak,  zirveye yaptığımız yolculukta yanımızda olan herkese bir kez daha  teşekkür ederiz.’’ dedi.

Endüstriyel mutfak sektörünün ülkemizden dünyaya açılan öncü kuruluşu İnoksan,  bayilerinin bir araya geldiği geleneksel bayi buluşmasını bu sene Suada'da gerçekleştirdi.  4  Kasım’da  Suada’da yapılan bayi toplantısı yemeğinde İnoksan yönetim ekibi, çalışanları ve İnoksan’ın çok sayıda bayisi bir araya geldi.

Bu sene 36. yaşını kutlayan İnoksan’ın gelecek yıllara yönelik yatırım ve büyüme hedeflerinin ele alındığı yemekte, şirketin başarıları değerlendirilirken, markanın fark yaratan son teknolojiye sahip yeni ürünlerine de dikkat çekildi. 

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık,  Turquality programına kabul edilen bir marka olarak global hedeflerine ulaşma yolunda daha da güçlendiklerini belirterek, “Son yıllarda siz değerli bayilerimiz ile yaptığımız işbirliğinin başarılarına şahit olmaktan, büyük bir gurur duyuyorum. Bayilerimizi İnoksan ailesinin çok önemli bir  parçası olarak görüyor, gelişimimizi, el ele, birlikte gerçekleştiriyoruz. Bu sene 36. yaşını kutlayan İnoksan olarak, en büyük hedefimizin ise dünya markası olmak olduğunu da özellikle belirtmek isterim. Bu noktada Turquality ve Ar-Ge merkezi projemiz bize büyük güç veriyor. 2023 yılına kadar Ar-Ge’ye 10 milyon liralık bir yatırım yapacağız. Buna ek olarak 2023’e kadar %100 büyüme sağlayarak ciromuzun %50’sini ihracatla gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Ayrıca 5 kıtada 80’den fazla ülkeye ihracatı ve 6 büyük ildeki bölge müdürlükleriyle büyümesini sürdüren markamızın, 2016 yılında %15 büyümeyi ve ülke genelindeki bayi sayısını da 50‘ye çıkarmayı hedeflediğini de buradan paylaşmak isterim. Endüstriyel mutfak sektörünün ülkemizden dünyaya açılan öncü kuruluşu İnoksan olarak zirveye yaptığımız yolculukta yanımızda olan herkese bir kez daha teşekkür ederiz.’’ dedi.

İnoksan bayilerinin yoğun ilgi gösterdiği organizasyon keyifli anlara sahne oldu.  

 


TAV