İnovasyonun Da Lideri Temsa

TEMSA, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen, 5’inci İnovasyon Haftası kapsamında gerçekleşen İnovalig Ödülleri’nde, “İnovasyon Kaynakları” kategorisinde birincilik ödülü kazandı. Ödül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı’ya verildi.

14 Aralık 12:35

Yenilikçi bakış açısıyla ürettiği araçlarla hem Türkiye’de, hem de dünyada adından söz ettiren TEMSA, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen, 5’inci İnovasyon Haftası kapsamında gerçekleşen İnovalig Ödülleri’nde, “İnovasyon Kaynakları” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TEMSA’nın ödülünü Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı’ya verdi.

İnovasyon Haftası’nda aldıkları ödülden gurur duyduklarını belirten TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, “Bu ödüller bizi önümüzdeki süreçte daha da başarılı olmaya yönelik motive ediyor ve daha fazla çalışmaya itiyor. Bu yüzden kurumumuz adına, çalışanlarımız adına büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz” dedi.

 


TAV