İstanbul'un seçkin otellerinin genel müdürleri, HomageHospitality yaz buluşmasına katıldı.

İstanbul'un en seçkin otellerinin genel müdürleri, HomageHospitality yaz buluşmasına katıldı. Eğlenceli ve keyif dolu geçen etkinlikte, sektördeki güçlü iş birlikleri ve gelecek planları konuşuldu.

31 Temmuz 17:16

İSTANBUL'UN SEÇKİN OTELLERİNİN GENEL MÜDÜRLERİ, ERNEST’S BAR’IN YAZ PARTİSİNDE BULUŞTU!

Pera, tarihi ve kültürel zenginliğiyle dünya çapında tanınan bir bölge olmanın yanı sıra eşsiz otel ve restoranlarıyla da öne çıkıyor. Bu özel atmosferde bir araya gelen İstanbul'un en seçkin otellerinin genel müdürleri, HomageHospitality yaz buluşmasına katıldı. Eğlenceli ve keyif dolu geçen etkinlikte, sektördeki güçlü iş birlikleri ve gelecek planları konuşuldu. 

 

HomageHospitality Yönetim Koordinatörü Ali Karaman, “Çok Çok Thai, Az Çok Thai, Çok Çok Pera ve Ernest’s Bar’’markalarımızla misafirlerimize benzersiz deneyimler sunmaya devam edeceğiz. Lezzet dolu menülerimiz ve kusursuz hizmetimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz” dedi. 

 

Mart ayında Van'da açılacak özel konsept yatırımlarından da bahseden Ali Karaman, “Tariria;kültür, sanat ve gastronomi referans merkezi olarak hayata geçiyor. Van’ın tarihi dokusundan ilhamla, doğanın bütünü korunarak inşa edilen bu muhteşem mekan, ödüllü mimar Kay Ngee tarafından tasarlandı. Turizm sektöründe öncü bir destinasyon olacak olan Tariria, benzersiz deneyimler sunmak için sabırsızlıkla bekliyor” dedi.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV