Izaka Terrace mevsimin en taze ürünleri ile hazırlanan lezzetleri deneyimlemeye davet ediyor.

Eşsiz Boğaz manzarasına eşlik eden benzersiz İstanbul silüeti, şık ve samimi ambiyansı ile şehrin ayrıcalıklı buluşma noktalarından Izaka Terrace, yenilenen yaz menüsüyle misafirlerine benzersiz lezzetler sunuyor.

30 Haziran 23:25

IZAKA TERRACE’TAN LEZZETİYLE FARK YARATAN YENİ YAZ MENÜSÜ

Eşsiz Boğaz manzarasına eşlik eden benzersiz İstanbul silüeti, şık ve samimi ambiyansı ile şehrin ayrıcalıklı buluşma noktalarından Izaka Terrace, yenilenen yaz menüsüyle misafirlerine benzersiz lezzetler sunuyor.Head Chef Serhat Eliçora ve ekibi tarafından yenilenen Izaka Terrace menüsü, mevsimin en taze ürünleri ile hazırlanan lezzetleri deneyimlemeye davet ediyor.

İstanbul’da, şehrin kalbi Gümüşsuyu’nda CVK Park Bosphorus Hotel’in teras katında yer alan Izaka Terrace, Boğaz ve tarihi yarımada manzarasına eşlik eden kişiselleştirilmiş ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile gastronomi dünyasında fark yaratmaya devam ediyor.

Mevsimin en taze ve en lezzetli ürünleri kullanılarak hazırlanan Izaka Terrace’ın yenilenen yaz menüsü; farklımutfak kültürlerini lezzetlerini bir araya getiriyor.   İtalyan mutfağının sofistike tatlarından, Uzak Doğu'nun eşsiz lezzetlerine, Akdeniz'in ferahlatıcı aromalarından, Türk mutfağının geleneksel dokunuşlarına uzanarak her kültürü kapsayan menüsünde; Her tabakta şeflerin ustalığıve sanatıyla buluşan lezzetleri özel şarap koleksiyonu, seçkin içki ve kokteyl alternatifleriyle tamamlayan restoran, yazın taptaze esintileriyle dolu terasında unutulmaz bir gastronomi deneyimi sunuyor.

Restoran, bar ve lounge olarak hizmet veren IzakaTerrace,  haftanın 7 günü 12.00-02.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlıyor. Her akşam dj performansına ve yaz boyunca her Çarşamba, Cuma ve Cumartesi akşamı 20.30-23.00 saatleri arasında Blue Night konsepti ile eşsiz solo gitar performansına da ev sahipliği yapıyor. 

İstanbul’un en iyi gastro-terası olan Izaka Terrace, yaz mevsiminin tazeleyici tatlarına ve her damağa hitapedecek dünya lezzetlerinin seçkin versiyonlarının yeraldığı menüsüyle lezzeti ve kaliteyi bir arada arayanlarınilk tercihi olmaya devam ediyor.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV