İzmir sahilleri 27-28 Nisan tarihlerinde Jimmy Key Universail 2024 Yelken Yarışı ile renklenecek.

Jimmy Key Universail 2024 Yelken Yarışları 27-28 Nisan tarihlerinde 13. kez Urla’da gerçekleşecek. URLA Yelkenci Topluluğu URİYAT, Urla Yat Kulübü ve Jimmy Key iş birliğiyle düzenlenen yelken yarışması için başvurular devam ediyor.

8 Nisan 11:20

Jimmy Key Universail 2024 Hayaller Rotasına Yelken Açıyor YelkenYarış’Iarı 27-28 Nisan’da

Jimmy Key Universail 2024 Yelken Yarışları 27-28 Nisan tarihlerinde 13. kez Urla’da gerçekleşecek. URLA Yelkenci Topluluğu URİYAT, Urla Yat Kulübü ve Jimmy Key iş birliğiyle düzenlenen yelken yarışması için başvurular devam ediyor. 

İzmir sahilleri 27-28 Nisan tarihlerinde Jimmy Key Universail 2024 Yelken Yarışı ile renklenecek. Urla, bu yıl 13. kez gerçekleşecek olan Jimmy KeyUniversail 2024 Yelken Yarışı’na büyük bir heyecanla hazırlanıyor. 

27-28 Nisan tarihlerinde Urla İskele’de düzenlenecek Jimmy Key Universail 2024 Yelken Yarışı büyük ilgi görürken, yarışa geçen yıl 15 üniversiteden toplam 285 öğrenci30 takım olarak yarışarak katılmış ve öğrencilerle birlikte toplam 430 sporcunun katılımıyla gerçekleşmişti.Yarışta birinci grupta Yaşar Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi, ikinci grupta ise; Ege Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi kazanan takımlar olmuştu.

27-28 Nisan tarihlerinde saat 11:00'de Urla İskelesi'nden start alacak ve yine aynı noktada son bulacak olan yarışmada birinci gelecek ekip, Jimmy Key kupasının sahibi olacak.

Jimmy Key Hakkında: 1997 yılında İzmir’de kurulan Jimmy Key, 70 mağaza ve jimmykey.com e-ticaret sitesi ile moda dünyasında yer alıyor. Şehirli ve modern bir yaşam stili süren, şık ve boho detaylarıyla kendine has bir çizgisi olan koleksiyonlar konfor ve stile önem veren kadınlara hitap eden Jimmy Key, doğal içerikli kumaşlar, rahat kalıplar ve özgün renk skalasıyla zamansız parçaları müşterisiyle buluşturuyor. Güncel trendleri, yaratıcı bir şekilde marka kimliğine uyarlayarak, yüksek kaliteli koleksiyonlar ortaya çıkaran Jimmy Key, kurum içi üretim kabiliyetleriyle de her ay yeni bir tema hazırlayarak müşterisine yenilikleri sunuyor.  Jimmy Key için sürdürülebilir moda anlayışı perakende ilkelerinde ilk sırada yer alırken, üretim süreçlerinde çevreyi koruyan, az su ve enerji tüketimini temel alan, insana ve doğaya saygılı tutum sergiliyor. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV