Kalamış Yeni Yıla Dopdolu Girecek

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de  yıldızla geçidi yeni yıla merhaba deyin

9 Aralık 13:07

Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, misafirlerine yılbaşına özel dopdolu bir program sunuyor.Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, misafirlerine yılbaşına özel dopdolu bir program sunuyor. Lezzet, müzik ve konforun bir arada sunulduğu yılbaşı programı kapsamında, pop müziğin güçlü sesi Gökhan Tepe Kalamış Balo  Salonu’nda sahne alacak. Aynı anda Moda Salonu’nda sahne alacak olan Burak Kut ve Reyhan Karaca misafirleri 90’lar Partisi ile eğlendirecek. Ouzo Roof Restaurant’ta ise Grek müziğinin sevilen ismi Yorgo, Yunan ezgileri eşliğinde marina manzarasına karşı yeni yıla merhaba diyecek. 

Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand Kalamış, misafirlerine yılbaşına özel program seçenekleri sunuyor. Gökhan Tepe, Burak Kut & Reyhan Karaca ikilisi ve Yorgo’nun otel içinde ayrı salonlarda sahne alacak. Yılbaşı gecesinin menülerini ise otelin şefi Mehmet Yalçınkaya hazırlayacak. 

Kalamış Balo Salonu’nda sevenleriyle buluşacak olan Gökhan Tepe, eski ve yeni sürpriz şarkılarıyla yeni yıla Wyndham Grand Kalamış’ta girecek. Burak Kut ve Reyhan Karaca, 90’ların sevilen Türkçe şarkılarından oluşan repertuarı ile Moda Salonu’nda sınırsız bir eğlence sunacak. Otelin teras katında yer alan Ouzo Roof Restaurant’ta ise Grek müziğin usta yorumcusu Yorgo sahne alacak. 

CAZİP FİYAT SEÇENEKLERİ

Wyndham Grand Kalamış yeni yıl programı için uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Gökhan Tepe ile Kalamış Balo Salonu’nda yeni yıla girmek isteyenler kişi başı 150 TL’den başlayan fiyat seçeneklerden birini tercih edebiliyor. Moda Salonu’nda gerçekleşecek Burak Kut ve Reyhan Karaca ile ‘90’lar Partisi’ için ise kişi başı 125 TL’den başlayan fiyat seçenekleri bulunuyor. Fiyat kategorileri; Bistro, Loca ve Yemekli olarak üç gruba ayrılıyor.

HEM KONAKLAYIN HEM EĞLENİN

Ouzo Roof Restaurant’ta Yorgo ile Grek müziği dinleyip, Kalamış Marina manzarasına karşı 2019’a girmek misafirler; Wyndham Grand Kalamış’ta konaklamayı tercih ederlerse kişi başı 1000 TL’den başlayan özel paket fiyatlarla hem eğlenecek hem de otelde kalmanın konforunu yaşayacak. Konaklama olmadan yeni yıla OUZO Roof Restaurant’ta girmenin kişi başı fiyatı ise 650 TL.

 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV