(KAPYAD), kuruluşunun 1. yılını Ürgüp PerissiaHotel’de  özel bir Gala Gecesi ile kutluyor.

Kapadokya Alanı Turizm Yatırımcıları Derneği (KAPYAD), kuruluşunun 1. yılını Ürgüp PerissiaHotel’de 31 Mayıs gecesi düzenlenecek özel bir Gala Gecesi ile kutluyor.

29 Mayıs 22:47

KAPADOKYA ALANI TURİZM YATIRIMCILARI DERNEĞİ (KAPYAD) BİRİNCİ YILDÖNÜMÜ GALASI VE ‘İZ BIRAKANLAR’ ÖDÜL TÖRENİGERÇEKLEŞİYOR

Kapadokya Alanı Turizm Yatırımcıları Derneği (KAPYAD), kuruluşunun 1. yılını Ürgüp PerissiaHotel’de 31 Mayıs gecesi düzenlenecek özel bir Gala Gecesi ile kutluyor. Davet kapsamında gerçekleşecek olan ‘İz Bırakanlar Ödül Töreni’ ile bugüne kadar Kapadokya’nın unutulmaz izler bırakan isimlerine deödülleri takdim edilecek.

Türkiye turizminin önemli bölgelerinden Kapadokya’nın sivil toplum anlamında önemli bir eksikliğini gidermek amacıyla 2023 yılı başında kurulmuş olan, deneyimli turizmci ve yatırımcı Ömer Tosun başkanlığında faaliyetlerini yürütenKapadokya Alanı Turizm Yatırımcıları Derneği (KAPYAD),1.yılını 31 Mayıs’ta gerçekleşecek özel bir Gala Yemeği ile kutluyor.Kapadokya’nın temel turizm unsurları olan oteller, balon firmaları, restoranlar, halı mağazaları, çanak atölyeleri ve bağcılık firmalarının bölgeye önemli katma değer sağlayan lider yatırımcılarından oluşan üyeleri, Turizm Bakanlığı ile Nevşehir ve çevre illerin protokolü, turizm ve iş dünyasından pek çok saygın isim, Derneğin kuruluş yıldönümünde bir araya geliyor.Özel gecede, bugüne kadar Kapadokya’da unutulmaz izler bırakan, bölgenin önde gelen isimleri de ‘İz Bırakanlar Ödülleri’ne kavuşacak.

Misafirlere özel bir içeriğin sunulacağı gecede, aslen Kapadokyalı olan Rum sanatçı Vasilis Kasouras, Türkiye-Yunanistan Nüfus Mübadesinin 100. yılı olması sebebiyle, mübadele öncesi Kapadokya şarkılarını derlediği ‘Karamanlidika Songs from Cappadocia’ albümünden eserler seslendirecek. Geceyle ilgili KAPYAD BaşkanıÖmer Tosun‘KAPYAD olarak,Kapadokya markasının ulusal ve uluslararası alanda güçlendirilmesi, rekabet gücünün artırılması konusunda stratejilerimizi ve çalışmalarımızı yürütüyoruz.Bu sene ilk yılımızı kutlayacağız ve bundan büyük mutluluk duyuyoruz. Davette ayrıca ‘İz Bırakanlar Ödül Töreni’ ile bölgemizin kalkınmasına büyük emekleri geçmiş, bölge için ilkleri hayata geçirmiş isimleri ödüllendireceğiz. Bu sene Türkiye-Yunanistan Nüfus Mübadelesinin 100. yılı. Bu yıldönümüne de dikkat çekmek istedik ve aslen Kapadokyalı sevilen Rum sanatçı Vasilis Kasouras’ı davet ettik. Kapadokya için değer yaratanları ödüllendirmeye ve KAPYAD olarak bölgemiz ve ülkemiz için yatırımlarımızı sürdürmeye ve çalışmaya devam edeceğiz’diyor.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV