Keyfin ve Lezzet Tutkunlarının Yeni Buluşma Noktası PABLITO

Antalya’nın gözdesi Akra; yerel lezzetlerle dünya mutfaklarını birleştiren yeni restoranı Pablito ile her yemekte şölen duygusu yaşamak isteyenleri

14 Şubat 12:46

URBAN SOCIAL konseptiyle tatili ve konaklamayı bambaşka boyutlara taşıyan Akra’nın lezzet durakları arasına yeni bistro markası PABLITO da eklendi. Muhteşem panoramasıyla Antalya’nın vazgeçilmezi Akra’da hizmet vermeye başlayan PABLITO,. yöresel tatların yanı sıra dünya mutfaklarından örneklerin yer aldığı zengin menüsüyle özel lezzetleri misafirlerine sunuyor. Günlük deniz mahsüllerinden odun fırınında pişen ekmeklere, pizzalardan ızgara ve makarna çeşitlerine kadar farklı damak zevklerine hitap eden restoran, özgün dekorasyonuyla da keyfin ve kalitenin adresi oluyor. Profesyonel bir ekip tarafından özenle hazırlanarak Usta şeflerin ellerinden çıkan tabaklar sunumlarıyla birer sanat eserine dönüşerek PABLITO’da görsel şölen haline geliyor.

Kahvaltıdan gecenin ilerleyen saatlerine kadar hizmet veren restoran, iyi bir kahve yanında damak uçuran tatlı çeşitleri, ev yapımı dondurma ve sorbeleriyle de ön plana çıkıyor. Uyguladığı fiyat politikasıyla PABLITO, her bütçeye uygun lezzet seçenekleri sayesinde Antalya’nın yeni gözdesi oluyor.

“Yaşanması gereken anı yaşatan, masadır” ilkesinden yola çıkarak, benzersiz ürünlerini lezzet tutkunları ile buluşturan PABLITO, son dokunuşu eşsiz servis kalitesiyle yaparak misafirlerin ruhuna sihirli bir gülümseme üflüyor.

 


TAV