KM Events Kurucusu Meltem Tepeler “International LifetimeAchiementAward”Ödülü”ne Layık Görüldü!

Global düğün endüstrisinin en önemli konferanslarından biri olan, TGA Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın resmi, KM Events’in lokal partnerliğinde ve 2-5 Nisan tarihleri arasında RSVP İstanbul Sempozyumu gerçekleşti.

7 Nisan 23:00

KM Events Kurucusu Meltem Tepeler “International LifetimeAchiementAward” “Uluslararası Yaşam boyu Başarı Ödülü”ne Layık Görüldü!

Global düğün endüstrisinin en önemli konferanslarından biri olan, TGA Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın resmi, KM Events’in lokal partnerliğinde ve 2-5 Nisan tarihleri arasında RSVP İstanbul Sempozyumu gerçekleşti.Global düğün endüstrsinin sektöre yön veren en yaratıcı 350 uluslararası katılımcısının konuk olduğu RSVP Konferansı’nın gala gecesinde KM Events Kurucusu Meltem Tepeler, “International LifetimeAchiementAward” “Uluslararası Yaşam Boyu Başarı Ödülü”ne Layık Görüldü. 

Hollywood ve Oscar partilerinin Tasarımcısı Edgardo Zamora, Meltem Tepeler’e ödülünü takdim etti. Ödül heyecanını paylaşan Meltem Tepeler; “Hep arkamda dimdik durarak bana destek olan değerli eşime, bana ve yapacaklarıma hep inanan sevgili çocuklarıma, Canım aileme, KM Events’in kahraman ekibine, bana kim olduğumu ayna gibi gösteren uluslararası tüm meslektaşlarıma kalpten teşekkür ederim.”diyerek sözlerini sonlandırdı. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV