KPMG Türkiye, Mergermarket tarafından ‘Yılın Finansal Danışman’ı seçildi.

KPMG Türkiye, uluslararası birleşme ve satın alma aktivitelerini takip eden, sektörün en etkili ve saygın kuruluşlarından Mergermarket tarafından ‘Yılın Finansal Danışman’ı seçildi.

15 Aralık 17:31

 

Türkiye’nin en iyi finansal danışmanı KPMG oldu

KPMG Türkiye, uluslararası birleşme ve satın alma aktivitelerini takip eden, sektörün en etkili ve saygın kuruluşlarından Mergermarket tarafından ‘Yılın Finansal Danışman’ı seçildi. KPMG Türkiye Danışmanlık Bölüm Başkanı ve Şirket Ortağı Müşfik Cantekinler, “Belirsizliklerle dolu bir dönemde iş dünyasının yoluna ışık tuttuk. Bu ödül başarımızın teyidi” dedi.

KPMG Türkiye geçen yıl genişlettiği danışmanlık hizmetleri ve uzman kadrosuyla sektördeki öncü konumunu sağlamlaştırıyor. Yönetim danışmanlığının tüm alanlarında iş dünyasının yanında yer alan KPMG Türkiye, dünyanın en önemli uluslararası birleşme ve satın alma danışmanlığı hizmetlerini değerlendiren Mergermarket’ınAvrupa Birleşme ve Satın Alma Ödülleri'nde, Türkiye’de “Yılın Finansal DanışmanlıkŞirketi” ödülünün sahibi oldu.

KPMG Türkiye Danışmanlık Bölüm Başkanı ve Şirket Ortağı Müşfik Cantekinler,iş dünyasının danışmanlık başlığı altındaki tüm ihtiyaçlarında hızlı, doğru, güvenilir, şeffaf ve teknolojik çözümleriyle nitelikli hizmet verdiklerini söyledi. Cantekinler “Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her alanda büyük bir dönüşüm yaşıyoruz. Koronavirüs salgını yerel ve küresel ölçekte ekonomik faaliyetleri olumsuz etkiledi. Yatırım ve büyüme stratejileri askıya alınsa da şirketler yeniden konumlanma için stratejik birleşme ve satın alma işlemlerine yöneldi. Değişim ve dönüşümün şekillendirdiği bu zorlu dönemde, dalgalanmalar karşısında KPMG Türkiye olarak uzman ekibimiz ve bütüncül hizmet yaklaşımımızla müşterilerimizin yanında yer aldık. Böyle bir dönemde gösterdiğimiz performansla kazandığımız bu başarı hepimizi gururlandırdı. Türkiye’deki tüm finansal danışmanlar arasından, yılın finansal danışmanı olarak seçilen şirketin biz olmamız, şirketimizin ve danışmanlık bölümümüzün doğru ve sağlam adımlar attığının göstergesidir. Bu değerli ödül için Mergermarket’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

KPMG hakkında

Denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan ve sektöründeki en büyük dört uluslararası şirketten biri olan KPMG, geçmişi 1867 yılına dayanan, üye firmalar ağı sistemiyle 147 ülkede 220 binin üzerinde çalışanıyla finansal hizmetler, tüketici ürünleri, otomotiv, endüstriyel sektörlerden, gıda, perakende, enerji, telekomünikasyon, kimya gibi pek çok sektöre danışmanlık hizmeti veriyor. KPMG Türkiye ise İstanbul merkez ofisinin yanı sıra Ankara, İzmir ve Bursa ofisleriyle, 1982 yılından beri 1700 çalışanıyla her sektörden 4000’in üzerinde firmaya sektörler özelinde hizmet verirken, rekabette ihtiyaç duydukları endüstriyel trendler hakkında değer yaratan çözümler sunuyor. Detaylı bilgi için www.kpmg.com.tr adresine başvurabilirsiniz.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV