Kuşadası Kongre Merkezi (KOMER) Yeniden Yapılanıyor

KOMER Kuşadası Kongre Merkezi’nin (Efes Kongre Merkezi) ortakların katılımıyla yeniden yapılanması üzerine TÜRSAB Aydın Bölge Temsil Kurulu’nun girişimleriyle bir toplantı gerçekleştirildi.

4 Ekim 11:10

 

Kuşadası Kongre Merkezi (KOMER) Yeniden Yapılanıyor

TÜRSAB iştirakleri, Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü, Aydın Özel İdaresi ve çok sayıda seyahat acentasının ortak olduğu; bir süredir atıl durumda olan KOMER Kuşadası Kongre Merkezi’nin (Efes Kongre Merkezi) ortakların katılımıyla yeniden yapılanması üzerine TÜRSAB Aydın Bölge Temsil Kurulu’nun girişimleriyle bir toplantı gerçekleştirildi.

 

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, TÜRSAB Aydın Bölge Temsil Kurulu Başkanı M. Eda Yurtcan, TÜRSAB Hukuk Başdanışmanı Av. İlker Ünsever ve çok sayıda basın mensubunun katıldığı toplantıda, KOMER’in yeniden yapılanması konusunda çözüm önerileri paylaşıldı ve hukuki süreçler hakkında bilgilendirme yapıldı.

 

Toplantıda, belirlenen çözüm önerileri hakkında teknik çalışmaların ivedilikle yapılması konusunda oybirliği sağlandı.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV