La Vache Quit Rit,bir günlük üretimini sağlıkçılara hibe ediyor....

Sağlık çalışanları her gün,toplumumuzun sağlığını ve yaşamı kökten etkileyen küresel COVID-19 salgınıyla mücadele ediyorlar.La Vache Qui Rit markası dabu mücadelede onların yanında yer almak üzere önemli bir adım atıyor.

21 Nisan 23:17

LA VACHE QUI RIT’DEN ULUSLARARASI DAYANIŞMA HAREKETİ
LA VACHE QUIT RIT, bir günlük üretimini COVID-19 mücadelesi kapsamında çalışan sağlıkçılara, saha ekiplerine, hastanelere ve diğer ihtiyaç sahiplerine bağışlıyor. Türkiye'de toplam 500 bin porsiyonluk BAĞIŞ AHBAP DERNEĞİ aracılığı ile.ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.
Bağış kapsamında Bel Grup dahilinde 4bini aşkın çalışan,20 ülkede 12 fabrika seferber olarak bir günlük üretim olan yaklaşık 20 milyon porsiyonu hibe ediyor.
Sağlık çalışanları her gün,toplumumuzun sağlığını ve yaşamı kökten etkileyen küresel COVID-19 salgınıyla mücadele ediyorlar.La Vache Qui Rit markası dabu mücadelede onların yanında yer almak üzere önemli bir adım atıyor.

20 farklı ülkede yer alan Bel Grup çatısı altındaki 12 üretim tesisinde, 4bini aşkın çalışanımız, Covid-19 ile savaşan ve sahada bizler için çalışan kişiler için 16 Nisan günü önemli bir dayanışma örneği gösteriyorlar. Yaklaşık 20 milyon porsiyon La Vache Quit Rit, BEL Grup tarafından başlatılan uluslararası dayanışma zinciri kapsamında hibe ediliyor.

Bu uluslararası girişim, Fransa ile birlikte Türkiye’nin de içinde bulunduğu 20 ülkedeki üretim tesislerini kapsıyor.Bu bağlamda Türkiye’de toplam 500bin üçgen porsiyon La Vache Qui Rit, AHBAP Derneği aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaşacak.

BELGrup Türkiye CEO'su Aytekin Yıldız, dayanışmanın önemine vurgu yaparak şunları söyledi:“Bu eşi görülmemiş salgını önlemek için canla başla çalışan sağlıkçılarımız ve toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için gayret gösteren ekiplere minnettarız. Bu zor dönemde ihtiyaç sahiplerine bir nebze katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Uluslararası kolektif çabamızın bir parçası olan herkesi cesareti ve bağlılığından dolayı tebrik ediyorum. Markamız, zor zamanlarda toplumun ihtiyaçlarına karşılık vermek üzere pozitif ruhun değerlerini taşıyor.”

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV