Lezzet Co. Döner catering hizmetine başladı

Davetlerinde konuklarına ‘ne ikram etsem’ diye düşünenler için Lezzet Co. Döner farklı bir alternatif sunuyor. Taze ve rahat felsefesi ile hizmet veren Lezzet Co. Döner, kaliteli yiyecek ve hizmetleri ile organizasyonlarınıza farklı bir lezzet katıyor.

8 Ocak 02:54

Açıldığı günden bu yana leziz, doğal ve taptaze döneri ile adından söz ettiren Lezzet Co. Döner, catering hizmetiyle, lezzeti siz neredeyseniz oraya getiriyor!

Uzman gurme ve gazetecilerin seçimi ile Türkiye'nin en iyi 10 dönercisinden biri olarak da gösterilen Lezzet Co. Döner, dilediğiniz herhangi bir mekanda davetlerinizi unutulmaz bir hazza dönüştürüyor. Geleneksel Türk mutfağının lezzetlerini, siz nerede isterseniz oraya taşıyor.

Lezzet Co. Yiyecek Genel Müdürü Ebru Tansever, "Geleneksel ve yerel yiyecekleri şehir hayatının gereksinimlerine uygun bir şekilde hazırlayıp, bu lezzetlere hak ettikleri değeri vermeyi önemli bir sorumluluk olarak kabul ediyoruz. Taze ve rahat anlayışımız ile yalnızca yemeğin değil, yemek yeme deneyiminin de kaliteli olması gerektiğini savunuyoruz. Bu anlayışımızı yalnızca restoranımızda değil, istenilen her yerde sunabilmek için catering hizmetimizi hayata geçirdik" dedi.

Özel döner ustası ve döner ocağı ile davetlere gelen Lezzet Co. Döner, döneri organizasyon mekanında pişiriyor ve en taze haliyle servis ediyor. İsteğe göre servis elemanı da sağlayan Lezzet Co. Döner, menüsündeki tüm özel tatları sunabiliyor.

Dönerler organizasyon sahibinin tercihine göre porsiyon, lavaş dürüm veya pide içi olarak sunulabiliyor. Dönerin yanında pilav, salata, yoğurt, turşu, demirhindi şerbeti gibi yöresel ve geleneksel lezzetler de yine tercihe göre eşlik edebiliyor.


TAV