MAHED 2019 'un ilk eğitimini verdi

MAHED Marmaris Housekeeping Eğitim Derneği ,Marmaris'te otellerde çalışan Kat Hizmetleri (Housekeeping) Müdür ve Şeflerine 2019 'un ilk eğitimini verdi 

3 Mart 16:07

 

MAHED Marmaris Housekeeping Eğitim Derneği Kurulduğu 2014 yılından beri housekeeping departmanını destekleyen, gelişmesine katkıda bulunan ve mesleğin tanıtılması için eğitimler veren dernek bu yılda eğitimlere devam edecek.

MAHED Marmaris Housekeeping Eğitim Derneği  kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Pınar KALKAN ÇAMLAR  toplantı öncesi kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında "Derneğimizin kuruluş amacı otellerde çalışan kat hizmetleri çalışanlarının eğitimlerle desteklenmesi ve mesleğin tanıtılması, değer kazanmasıdır. Otellerde insan sağlığını direk ilgilendiren hijyen konusunun ve kimyasalların kullanım yerleri ile verilecek bu eğitimimiz mesleğimizin öncelikli konularından birisidir. Temizlik departmanı olarak bizler neyi, nerede, ne sıklıkta ve ne kadar kullanacağımızı bilmeden temizlik tam olamaz. Bizler bugün temizliğin doğrularını öğreneceğiz. Deterjanların en önemli bilinmesi gerekenleri olan kimyasallarını profesyonellerden öğreneceğiz ve doğru yerde doğru miktarda kullanacağız. Derneğimizin amaçlarından olan profesyonel eğitimlerimiz devam edecektir." dedi.

Pınar KALKAN ÇAMLAR konuşmasında ileriye dönük projelerden bahsetti.

Eğitime sponsor olan Nesta Kimya Firması Sahibi Halit Acar' a verdikleri eğitimle derneğe katkılarından dolayı dernek başkanı Pınar Hanım tarafından bir teşekkür plaketi sunuldu.Bölge Satış Sorumlusu Sun Endüstriyelden

Bünyamin Tonkaz,  eğitimde kimyasalları ve yapılarını anlattı. Sıkça karşılaşılan sorunlara çözüm önerileri sundu. Soru cevap şeklinde devam eden eğitime katılan MAHED dernek üyeleri ve Marmaris Kat Hizmetleri Müdürleri oldukça verimli bir seminer olduğunu belirttiler.Eğitimin sonunda eğitime destek olan Grand Yazıcı Turban Otel Executive Housekeeper Özlem NEMLİOĞLU KARAKAŞ'a MAHED Dernek Saymanı Muzaffere TUGAN tarafından bir teşekkür çiçeği sunuldu.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV