Mandarin Oriental, Bodrum, Türkiye’de “Five Star” alan tek resort oldu.

Mandarin Oriental, Bodrum, dünyanın en prestijli seyahat platformu ForbesTravel Guide tarafından yapılan değerlendirmede Türkiye’de beş yıldız alan tek resort oldu.

29 Mayıs 22:22

Mandarin Oriental, Bodrum Forbes Travel Guide tarafından “Beş Yıldız” ile derecelendirildi

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, dünyanın en prestijli seyahat platformu ForbesTravel Guide tarafından yapılan değerlendirmede Türkiye’de beş yıldız alan tek resort oldu.

 

Tam 65 yıldır, dünyanın pek çok ülkesinde alanında en iyi otel, restoran, resort ve SPA’larını değerlendiren Forbes Travel Guide, 2023 değerlendirmelerinde “Five Star” alan seçkin adreslerin listesini açıkladı. Mandarin Oriental, Bodrum, Türkiye’de “Five Star” alan tek resort oldu.

 

Forbes Travel Guide’ın gizli denetçilerinin misafir gibi seyahat yaparak değerlendirme yaptığı sistemde, dikkatle araştırılan birçok kriter var. Gizli denetçiler oda konforunu ve sunulan imkanları, yiyecek-içecek standartlarını ve çeşitliliğini, misafir deneyimini, dijital süreçleri, marka yaklaşımını, çalışanların ürün bilgisini ve daha pek çok unsuru kapsayan 900 standardı dikkate alarak değerlendirme yapıyor.

 

Cennet Koyu’nun eşsiz manzarası eşliğinde, her ayrıntının özenle tasarlandığı, rutinlerden uzak yeniliklerin ve sürprizlerin öne çıktığı Mandarin Oriental, Bodrum, her detayında konforla buluşan havuzlu, yemyeşil bahçeli ve geniş teraslı odaları, tam donanımlı mutfaklarıyla ev konforunu aratmayan rezidans daireleri, barbekü köşelerine ve sonsuzluk havuzuna sahip, asırlık zeytin ve çam ağaçlarının arasında bulunan göz alıcı süit ve villalarıyla gizli denetçilerden “Beş Yıldız” aldı. 

 

Rezervasyon ve sorular için:  www.mandarinoriental.com/bodrum 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV