Marriott International’ın en yeni halkalarından İstanbul Marriott Hotel Pendik açıldı

127 ülkede, 581 adet Marriott Markası ile toplamda 8443 otele sahip dünyanın en büyük otel zinciri Marriott International’ın en yeni halkalarından biri olan İstanbul Marriott Hotel Pendik misafirlerini ağırlamaya başladı.

21 Eylül 15:44

 

İSTANBUL MARRIOTT HOTEL PENDİK AÇILDI

127 ülkede, 581 adet Marriott Markası ile toplamda 8443 otele sahip dünyanın en büyük otel zinciri Marriott International’ın en yeni halkalarından biri olan İstanbul Marriott Hotel Pendik misafirlerini ağırlamaya başladı.

Türkiye’de ise zincir 4 6 otele sahip olup, 4 tanesi Marriott Markası ile hizmet veren otel grubu,İstanbul Marriott Hotel Pendik’ n de açılışıyla ağını genişleterek marka gücünü bir kez daha kanıtlamış oldu.

Yapılan toplantıda Otel Genel Müdürü Sayın Emre Güllüler açıklamalarda bulundu, Genel Müdür yardımcısı Songül Alkan,Türkiye Satış Direktörü Vuslat Dağlı, Satış direktör yardımcısı Tuğçe Kurt toplantıda detaylı açıklamalarda bulundular.

İstanbul Marriott Hotel Pendik, misafirlerine 231 oda kapasitesi, teras katında bulunan roof restaurant & barda dünya mutfağı ve Marmara Denizi’nin göz alıcı manzarası eşliğinde seçkin bir deneyim sunuyor.

Gün ışığı alan, sütunsuz balo salonu ile toplantı salonlarında son teknoloji teknik ekipmanlar ve hızlı internet hizmeti veren otel, günün koşturmacası ve kargaşasından uzaklaşma imkanı sağlayan Mclub’da, konuklarına çalışma alanları ve sevdikleri ile birlikte keyifli zaman geçirme imkanı sağlıyor.

Nerolie Spa ve Fitness Merkezi çeşitli masaj salonları, zengin ıslak zemin alternatifleri ve fitness ekipmanlarıyla rahatlığı ve konforu birleştiren İstanbul Marriott Hotel Pendik, İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkezi konumu, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Marinalar, Alışveriş Merkezlerine ve metro istasyonuna yakınlığı ile şehri keşfetme imkanı sunmaktadır.

İstanbul Marriott Hotel Pendik Genel Müdürü Emre Güllüler “Bulundukları konum itibarı ile; sanayi bölgeleri, denizcilik sektörü, havacılık sektörünün bölgeye kattığı değer, Marriott markasının da gelişi ile bölgeye ve Turizm sektörüne katacağı değerleri irdelemiştir. Hedeflerinin her zaman öncelikle misafir memnuniyeti olduğunu vurgulamıştır”

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV