Mcdodo, iPhone15 serisi için özel tasarlanan aksesuarlarıyla, başka bir heyecan daha yarattı.

Dünyanın lider mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo;iPhone15 serisi için özel olarak üretilen MagSafe Kılıf, Koruyucu Cam, MagSafe Wireless Charger, 3 in 1 Wireless Şarj Standı, Hızlı Şarj Adaptörleri ve Araç Kitleriyle; teknoloji deneyimini bambaşka bir seviyeye taşıyor.

19 Eylül 10:58

iPhone15’in kendisi gelmeden,aksesuarları geldi!

Dünyanın lider mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo;iPhone15 serisi için özel olarak üretilen MagSafe Kılıf, Koruyucu Cam, MagSafe Wireless Charger, 3 in 1 Wireless Şarj Standı, Hızlı Şarj Adaptörleri ve Araç Kitleriyle; teknoloji deneyimini bambaşka bir seviyeye taşıyor. 

Heyecanla beklenen iPhone 15’ten önce Türkiye’ye gelen son teknoloji Mcdodo aksesuarlar,hem ergonomik hem de estetik tasarımlarıyla, telefonunuzla bütünleşerek kablosuz ve özgür şarj imkanı sunacak!

Dünyanın lider mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo, Türkiye’ye kendisi gelmeden heyecanı gelen iPhone15 serisi için özel tasarlanan aksesuarlarıyla, başka bir heyecan daha yarattı. MagSafe Kılıf ve Cam Koruyucu, MagSafe Wireless Charger, 3 in 1 Wireless Şarj Standı, yüksek hızlı GaN Şarj Adaptörleri veYeni Nesil Akıllı Araç Kitleriyle; 13 ve 14 serilerinde olduğu gibi iPhone15 serisi kullanıcılarına şarj konusunda bambaşka bir deneyim yaşatacak. iPhone 15 Türkiye’ye gelmeden önce satışa sunulan aksesuarlar; teknoloji marketlerinde ve www.mcdodo.com.tr’de satışa sunuldu.  

MagSafe powerbank’lerde tasarım ve hız yarışıyor

iPhone14’ten sonra iPhone15’in de en çok tercih edilecek aksesuarı olan; 20.000 mAh’a kadar yüksek hızda kablosuz şarj imkanı sunan, zarif ve ince tasarımıyla telefonunuzla bütünleşip güçlü mıknatısıyla asla ayrılmayan MagSafe Powerbank’ler; ultra ince tasarımıyla ısınmaya karşı özel korumaya da sahip. Mcdodo MagSafe ayrıca POD koruması, akıllı yabancı cisim tespiti, otomatik kapanma koruması ile akıllı ve daha güvenli bir şarj fırsatı sunuyor.

Dünyanın en hızlı telefonuna yakışır adaptör

Dünyanın en hızlı telefonu için dünyanın en hızlı şarj adaptörünü üreten Mcdodo,140W’a kadar hızlı şarj destekli GaN teknolojili adaptörler ile sadece iPhone15 için değil, tablet ve dizüstü bilgisayarlar için de bugüne kadarki en yüksek şarj hızını sunuyor. 

iPhone13,14 ve 15 serisi için özel olarak üretilen ve MagSafe ile de uyumlu Wireless Şarj ünitesi ise şarj deneyimini bambaşka bir seviyeye taşıyor. 25W’a kadar hızlı şarjı destekleyen yeni Mcdodo 2 in 1 ve 3 in 1 şarj üniteleri; zarif tasarımıyla telefon, kulaklık ve saat için aynı anda kablosuz ve özgür şarj fırsatı sunuyor.

Aracınız da iPhone15 kadar akıllı olsun!

Mcdodo’nun iPhone15’in sunduğu sınırsız teknoloji, hız ve mobiliteyi bir adım ileri taşıdığı araç kitleri ise aracınızı bir anda ‘akıllı’ hale getiriyor. Mcdodo Bluetooth Receiver Aux Wireless Araç Kiti ve Dijital göstergeli çift USB girişli araç şarjları, arabanıza binlerce lira ödeyerek alacağınız ek paketlerin konforunu sağlıyor. Ayrıca 100W 3 portlu hızlı araç şarjı ve 100W hızlı şarj kablosu da aracınızda bambaşka bir şarj deneyimi yaşamanıza imkan veriyor.

www.mcdodo.com.tr

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV