Mersin İçmeler mevkiinde  BN Hotel Thermal &Wellness’in genel müdürlük görevine,Suat Delidere getirildi.

Türkiye’nin ilk ve tek ‘luxurythermal’ oteli olma özelliği taşıyan BN Hotel Thermal &Wellness, genel müdürlük görevini sektörün deneyimli isimlerinden Suat Delidere’ye emanet etti.

28 Kasım 18:36

BN Hotel’e Yeni Genel Müdür

Mersin İçmeler mevkiinde ‘Luxurythermal’ konseptini Türkiye’ye ilk kez getiren BN Hotel Thermal &Wellness’in genel müdürlük görevine, otelcilik sektörünün deneyimli isimlerinden Suat Delidere getirildi.  

Türkiye’nin ilk ve tek ‘luxurythermal’ oteli olma özelliği taşıyan BN Hotel Thermal &Wellness, genel müdürlük görevini sektörün deneyimli isimlerinden Suat Delidere’ye emanet etti.

Profesyonel iş hayatına 2002’de Divan Bodrum Hotel ile başlayan Delidere,ardından birçok otelde üst düzey yöneticilikgörevlerinde bulundu.

2002 yılında Divan Bodrum Hotel’de başlayan kariyerine 2011 yılına kadar devam etti. 2011-2013 yılları arasında Rixos Premium Bodrum Hotel’de kariyerine devam eden Delidere, 2013ile 2014 yılları arasında LesOttomans İstanbul’da ve 2014 – 2015 yıllarında Papillon Zeugma Relaxury Belek’te Yiyecek ve İçecek Müdürü olarak devam eden Delidere, 2015 yılında NG Sapanca Wellness &Convention Hotel bünyesine dahil oldu. 

4 yıl boyunca otelin Yiyecek ve İçecek Direktörü olarak görev alan Delidere,2018’de genel müdür yardımcılığı görevini devralıp 2023 son çeyreğine kadar başarıyla sürdürdü.

Yeni başarı hikayeleri yazacağız

2023’ün son çeyreği itibariyle BN Hotel Thermal &Wellness’in genel müdürlük koltuğunu devralan Delidere şu açıklamalarda bulundu: 

“Kısa sürede termal turizmi alanında başarısı çok kez ödüllendirilen bu markanın içinde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Mersin, Akdeniz Bölgesi'nin ve Türkiye'nin önde gelen turizm merkezlerinden biri olma potansiyeline sahip. Bugüne kadar deniz ve güneşi ile öne çıkan Mersin’e termal değeri de ekleyerek yeni bir destinasyon turizmine kapı açan BN Hotel ve harika ekibi ile yeni başarı hikayeleri yazmak için sabırsızlanıyorum.”

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV