METT HOTELS & RESORTS DÜNYA ÇAPINDA İLK OTELİNİ BODRUM’DA AÇIYOR..

Bir Sunset Hospitality markası olan Mett Hotels & Resorts, dünya çapındaki ilk otelini, 2021 yılı ilkbahar döneminde Bodrum’da açıyor.

15 Kasım 22:43

 

Bir Sunset Hospitality markası olan Mett Hotels & Resorts, dünya çapındaki ilk otelini, 2021 yılı ilkbahar döneminde Bodrum’da açıyor.

Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alan METT, sosyalleşmenin ve eğlencenin tüm deneyimin merkezinde yer aldığı bir yaşam tarzı sunan rafine, zarif ve rahat bir otel koleksiyonu. 

METT Hotels & Resorts markasıyla dünyadaki ilk otellerini Bodrum’da açmaktan heyecan duyduklarını belirten Sunset Hospitality CEO’su Antonio Gonzalez, otelin açılışıyla ilgili şunları söyledi: “Bodrum, yaşatmak istediğimiz Akdeniz hayatının tüm unsurlarını kucaklayan bir lokasyon; zarif, rahat, sosyal, davetkar ve daima insanı yenileyen bir yanı var. Diğer taraftan, uluslararası markaları ve kendine ait özel misafir kitlesi ile dünya çapında önde gelen bir tatil noktası. Bu nedenle Bodrum’un potansiyeline ve seyahat endüstrisinin gücüne inanıyor, önümüzdeki yıl yeniden keyifli bir yaz geçirmeyi bekliyoruz. Bodrum’a yepyeni ürünlerimizle değer katmaya odaklanarak, bu lokasyonda güvenle uzun vadeli bir yatırıma giriyoruz.”        

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Bodrum Marina’dan sadece birkaç dakika uzaklıkta, önünde apansız uzanan Akdeniz manzarası ve kristal berraklığındaki masmavi suları ile demirleyen tekneler ve plaj hayatının keyfini çıkaranlar için dingin, benzersiz bir ortam sunan Haremtan Koyu’nda yer alıyor. 

METT Hotel & Beach Resort Bodrum

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un zarif ve özenle dekore edilmiş 72 odası ve 33 süit, loft ve özel villası mevcut. Teraslı ve bahçeli olanların yanı sıra, kendine ait özel havuzu olan villalar da konukların hizmetinde. Otelde ayrıca, iki açık havuz, bir geleneksel Türk hamamı, MOI Spa ve RAISE Fitness & Wellness da bulunuyor. 

Oteldeki konaklama deneyiminin merkezinde, uluslararası restoran konseptlerini dünya çapında hizmet kalitesiyle sunan, zengin bir yeme-içme ve eğlence anlayışı yer alıyor. Denizkenarında, açık havada yenen provensal yemeklerden, rahat bir atmosferde sunulan modern İtalyan mutfağına METT Hotel & Beach Resort Bodrum, kentteki yeme-içme sahnesini yeniden şekillendirecek. 

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, 21 Mart 2021 tarihinden itibaren gerçekleşecek konaklamalar için rezervasyon almaya başladı.

www.mettsocialliving.com/bodrum

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV