Michelin yıldızlı şef Akira Back, İstanbul’daki misafirleriyle ilk kez buluşmaya hazırlanıyor.

İstanbul’da modern Japon mutfağı sevenlerle ilk kez bir araya gelecek olan şef Akira, 6-7 Eylül’de iki gün boyunca misafirlerine unutulmaz gastronomik bir deneyim yaşatacak.

20 Ağustos 21:14

Michelin Yıldızlı Şef Akira Back, İstanbul'da Gastronomi Şölenine Hazırlanıyor!

Geçtiğimiz Kasım ayında Ataköy’deki JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de Türkiye’de kendi adını taşıyan ilk restoranı açan dünyaca ünlü Michelin yıldızlı şef Akira Back, İstanbul’daki misafirleriyle ilk kez buluşmaya hazırlanıyor. 

Şefin kendi hazırladığı benzersiz tadım menüsü ile İstanbul’da modern Japon mutfağı sevenlerle ilk kez bir araya gelecek olan şef Akira, 6-7 Eylül’de iki gün boyunca misafirlerine unutulmaz gastronomik bir deneyim yaşatacak.

Toplamda 8 farklı tabaktan oluşan menü, Akira Back’in imza yemeklerinin yanı sıra “Watermelon Carpaccio” ve “Loup de Mer” gibi daha önce restoranda servis edilmemiş lezzetleri misafirlerle buluşturacak. Şef Akira Back, Elon Musk’ın favorilerinden olan “AB Tuna Pizza”nın da yeniden yorumlanmış versiyonunu misafirlere denetme şansını sunacak.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV