Moda DNA’mda Var

Çalışma hayatına daha okul yıllarında moda editörlüğü yaparak başlayan, yayıncılık deneyiminden sonra moda tasarımına da adım atan ve bugün farklı tarzıyla modaya yepyeni bir bakış açısı kazandıran başarılı tasarımcı Deniz Berdan ile MAG okurları için röportaj gerçekleştirdik.

8 Ocak 12:41

"Çalışma hayatıma okul yıllarımda part-time moda editörlüğü yaparak başladım"

"Tüm işlerime rağmen aile hayatım her şeyin önündendir"

"Pist ve Ralli’de Ford ve Citroen ile iki fabrika takımında lisanslı pilot olarak Avrupa ve Türkiye Şampiyonası’nda yarıştım"

"Yayıncılık ve moda DNA’mda vardı"

"Moda, tüketim sektörünün can damarı olduğu için her şeyden etkilenebilir"

"PepsiCo için Katy Perry’e kostüm tasarladık"

 

Okul yıllarında part-time olarak moda editörlüğü yaparak moda dünyasına adım atan ve bugüne geldiğimizde Türkiye’nin en başarılı tasarımcılarından biri olan Deniz Berdan ile MAG Ocak sayısına özel kapak çekimi gerçekleştirdik.

Keyifle gerçekleşen çekimde MAG okurları için soruları da samimiyetle cevaplayan Berdan "Moda DNA’mda var." Diyor.

Yurt dışında önemli başarılara imza atan Deniz Berdan, ilk olarak Londra Moda Haftası’Nda DB Berdan Defilesi ile yer aldı ve PepsiCo için dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry’e kostüm tasarladı.Yenilikçi,rahat ve kendinden emin bir tarzı olan Berdan, stil sahibi olmak için gerekli püf noktaları MAG okurları için sıralıyor.

On sezondur DB Berdan markası için tasarımlarına devam eden başarılı modacı, modanın yanı sıra farklı ilgi alanlarında kendisini gösteriyor. " Pist ve Ralli’’de Ford ve Citroen ile iki fabrika takımında lisanslı pilot olarak Avrupa ve Türkiye Şampiyonası’nda yarıştım." Diyen Deniz Berdan motor sporlarına olan tutkusunu da anlatıyor.

Deniz Berdan’ın kapak yıldızı olduğu MAG Ocak sayısı, birbirinden renkli içeriği, özel röportajları ve gündemi yakından takip eden köşe yazarları ile www.magdergi.com.tr ,DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.


TAV