NY&Co. Dünyanın en iyi markalarına danışmanlık veriyor.

NY&CO.GlobalHospitalityConsultancy’nin danışmanlık hizmeti verdiği 3 uluslararası lüks otel markası, dünyanın en iyileri listesinde ilk sıralarda yer alarak pek az rastlanabilecek bir başarıya imza attı.

18 Temmuz 15:39

DÜNYANIN EN İYİ MARKALARINA DANIŞMANLIK VERİYOR

Turizm sektörünün başarılı ve deneyimli ismi Nermin Yurtoğlu’nun sahibi olduğu NY&CO.GlobalHospitalityConsultancy’nin danışmanlık hizmeti verdiği 3 uluslararası lüks otel markası, dünyanın en iyileri listesinde ilk sıralarda yer alarak pek az rastlanabilecek bir başarıya imza attı.

 

2010 yılından bu yana sektörde butik, lüks ve bağımsız otel, resort ve fine-dining restoranlara pazarlama markalaşma,yönetim ve  iletişim danışmanlığı veren NY&Co.,hizmet verdiği işletmeleri markalaştırmakla kalmıyor, global olarak pek çok uluslararası markaya Türkiye pazarında temsilcilik ve danışmanlık hizmetlerini veriyor.

 

Konuyla ilgili olarak Nermin Yurtoğlu yaptığı açıklama’da,‘’Aslında bizim için elbette hizmet verdiğimiz markalarımızın hepsi birbirinden değerli ve ne şanslıyız ki bu markaların çoğu seyahat otoriteleri tarafından kişiselleştirilmiş hizmetlerinden, dekorasyon ve mimari yapılarına, mutfaklarından, SPA hizmetlerine,doğa ve sürdürülebilir yaşama katkılarına kadar sürekli ödül alan markalar. Şu ana kadar alınan pek çok diğer ödül gibi Travel &Leisure tarafından seyahat sektöründe pek çok kategoride verilen ödüller herhangi bir kuruluş tarafından katılım ücreti vs talep edilerek verilmiş ödüller değil, bizzat kullanıcılar yani seyahat gustosuna sahip gezginlerin konakladıkları otelleri değerlendirerek,görüşleri alınarak verilen ödüller . Bu durum elbette büyük farklılık yaratıyor, Kısaca ödül sürecinden bahsetmem gerekirse; Dünyanın en önemli seyahat otoritelerinden biri olarak kabul edilen Travel&Leisure, dünyanın dört bir yanındaki seyahat tutkunu okuyucularından seyahat deneyimlerini değerlendirmelerini ve görüşlerini paylaşmalarını istiyor  ve sonrasında tüm bu ürün, marka ve işletmelerin özelliklerine göre bir derecelendirme yapıyor ve bu listeye göre en iyiler belirleniyor; 2022 yılı için uluslararası seyahat sektörünün ve seyahat severlerin büyük heyecanla beklediği listede en iyiler kategorilerinde yer alan AMAN RESORTS, ANANTARA HOTELS,RESORTS&SPAS ve GRACE HOTELS çoğunluğunu benimde bizzat deneyimlediğim ve Türkiye pazarı için danışmanlık hizmeti verdiğimiz markalarımızdan. Gerçek anlamda işin mutfağından başlayarak, eğitimlerini aldığım ve uzun yıllardır içinde bulunduğum konaklama ve turizm endüstrisinde, danışmanlık verdiğimiz her işletmeye öncelikle ‘hizmet sektörünün ne kadar önemli,değerli ve  bir o kadar da zor bir sektör olduğunu anlamaları için çalışıyoruz., Otel sektöründe ise her zaman  kişiselleştirilmiş hizmet sunmanın gerekliliğini dile getiriyoruz. Hijyen, güvenlik, kişiselleştirilmiş hizmet, kaliteli ve sağlıklı gıda, doğa ve ekoloji sürdürülebilirlik gibi değerlerin pandemi ile birlikte önemi daha fazla anlaşılsa da , biz globalde çalıştığımız lüks ve butik oteller sayesinde bunların öneminin yıllardır farkındayız, deneyimliyoruz ve bu farkındalıkla danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. 

Firmam NY&Co. olarak gerek Türkiye’mizde gerekse dünyada  ‘en iyi’ olarak tescil edilen markalara hizmet vermekten büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Ayrıca hak edilmiş başarılarından dolayıtüm otel markalarını gönülden tebrik ediyorum.

 

İŞTE ÖDÜLLERİN BAZILARI VE KAZANAN MARKALAR

 

The 100 Best Hotels in the World-

 

GraceHotels&Aman Resorts

 

Top 25 Hotel Brands in the World - AnantaraHotels, Resorts &Spas&Aman Resorts

 

5 Best Resorts in North Africa&theMiddle East: andAnantara Dubai the Palm

 

25 Best Resorts in the Caribbean, Bermuda &Bahamas- Kamalame Cay Private Island Resort (#1 in theBahamas!)

 

Top 3 Hotels in Bangkok and Top 15 City Hotels in Asia: AnantaraSiam Bangkok Hotel

 

Top 3 Resorts in Africa: RoyalLivingstone Victoria FallsZambia Hotel byAnantara

 

Top 10 Best Resorts in southeastAsia: AnantaraChiang Mai Resort

 

 

 

The 10 Best Resorts in Greece

 

#1 Grace Hotel, Auberge Resorts Collection, Santorini

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV