ODEON Tours, “Capital 500” ödül töreninde turizm sektörü liderleri kategorisinde birinci oldu.

Coral Travel Group’un yer hizmetleri alanındaki şirketi ODEON Tours, “Capital 500” ödül töreninde turizm sektörü liderleri kategorisinde birinci oldu.

18 Mayıs 10:41

 

ODEON Tours’a birincilik ödülü:

ODEON Tours’a turizm sektöründe liderlik ödülü

Coral Travel Group’un yer hizmetleri alanındaki şirketi ODEON Tours, “Capital 500” ödül töreninde turizm sektörü liderleri kategorisinde birinci oldu.

Capital Dergisi’nin hazırladığı ‘Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi’ araştırması sonucunda sektörlerinde lider şirketler ödüllendirildi. İş dünyasını buluşturan “Capital 500” ödül töreninde Coral Travel Group bünyesinde yer hizmetleri alanında faaliyet gösteren ODEON Tours, “Turizm Sektörünün Liderleri” kategorisinde birinci seçildi. 

Ödülü ODEON Tours Destinasyonlar COO’su Ozan Somaklar teslim aldı. Somaklar, “Ülke ekonomimizin en önemli sektörlerinden biri olan turizmde lider şirket konumunda olmaktan gurur duyuyoruz. ODEON Tours, 1992 yılında kurulan Coral Travel Group’un ilk iştiraki olma özelliğini de taşıyor. O günden bu yana hem ODEON Tours hem de Coral Travel Group olarak büyüyerek geldiğimiz aşamada, 40 ülkede 90 destinasyona yayılan hizmet ağımızla Türkiye’nin öncü turizm markalarından biri olmayı başardık. Önümüzdeki yıllarda daha nice başarılara imza atacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

Coral Travel Group Hakkında:

1992 yılındaki kuruluşundan bu yana Türkiye’nin en büyük turizm markalarından biri olmayı başaran Coral Travel Group, tur operatörlüğü, konaklama, destinasyon hizmetleri havacılık, seyahat acenteliği, bilgi teknolojileri ve güvenlik alanlarında sektörün en güvenilir markalarıyla uluslararası turizm endüstrisinde büyümeye devam ediyor. 22 ülkedeki 37 şirket ve 5 binden fazla çalışanıyla Coral Travel Group, yılda 3 milyondan fazla turiste hizmet veriyor.  

Grup, tur operatörlüğü ve satış acenteliği alanında Coral Travel (Almanya, Belarus, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Gürcistan, İsviçre, Letonya, Litvanya, Polonya, Romanya, Rusya, Türkiye, Ukrayna) ve FERIEN Touristik (Almanya), destinasyon hizmetlerinde ODEON Tours (Türkiye, Mısır, Yunanistan, İspanya, BAE, Tayland,Tunus, Vietnam), konaklamada Coral Group Hotels (Seven Seas Hotels, Marvida Hotels, Xanadu Resort), B2B otel tedariğinde ODEONBEDS, bilgi teknolojilerinde ODEON Yazılım ve Teknoloji, güvenlik alanında ise Odeon Güvenlik ve Danışmanlık markalarıyla faaliyet gösteriyor.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV