Ömer Niziplioğlu “Kente Yaşam Katan” ödülne layık görüldü.

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nin (YAPDER) koordine ettiği, Kent ve Yaşam Ödül Töreni bu yıl 16’ncı kez sahiplerini buldu

11 Mayıs 23:19

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nin (YAPDER) koordine ettiği, Kent ve Yaşam Ödül Töreni bu yıl 16’ncı kez sahiplerini buldu. Proje üretmiş kişi ve kurumları yüreklendirmek ve onurlandırmak amacı ile verilen geleneksel “Kent ve Yaşam” ödül töreni “Daha Yaşanabilir Kentler ve Mutlu İnsanlar” sloganı ile yapıldı. Törende Niziplioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Niziplioğlu “Kente Yaşam Katan” ödülne layık görüldü. Ömer Niziplioğlu’nun ödülünü Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akyüz takdim etti.

Jürinin Gerekçeli Kararı

Hatay sevdalısı olarak biliniyorsunuz. Hatay’ı dünyanın en güzel turizm kenti yapmak için uzun süredir üzerinde çalıştığınız somut projelerinizi geliştirmeye devam ediyorsunuz. Hatay’ı yeniden hayata döndürecek projeleriniz jürinin dikkatini çekti ve size “Kente Yaşam Katan” ödülü verilmesini kararlaştırdı. Başarılarınızın devamını dileriz.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV