OPPO, çok yönlü amiral gemisi Find X2 serisini canlı video konferansla tanıtacak...

OPPO, çok yönlü amiral gemisi Find X2 serisini canlı video konferansla tanıtacak...

2 Mart 00:32


OPPO, çok yönlü amiral gemisi Find X2 serisini
canlı video konferansla tanıtacak

OPPO, merakla beklenen Find X2 serisinin lansmanı için açıklama yaptı.
Find X2 serisinin küresel tanıtım etkinliği, 6 Mart’ta OPPO’nun Youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.


25 Şubat 2020, İstanbul–Dünya akıllı telefon sektörünün lider markası OPPO, yeni Find X2 serisinin lansmanını bir video konferans ile yapacak. Merakla beklenen lansman, herkese açık olarak OPPO’nun Youtube kanalından (https://www.youtube.com/watch?v=yTSZeiaSLxU ) 6 Mart Cuma günü Türkiye saati ile 12:30itibariyle canlı olarak yayınlanacak.

2020 yılına damgasını vuracak Find X2 serisi,yenilikçi OPPO markasının DNA'sının kalbinde yer alıyor. Sürekli yenilikler yaparak yaratıcılığın sınırlarını zorlayan OPPO, Find X2 serisi ile dünyanın en üstün akıllı telefon deneyimini sunuyor.

Tüm ürünlerinde müşteri geri bildirimlerini dikkate alan OPPO, yeni Find X2 serisini üretmek için AR-GE'ye büyük yatırım yaptı. Find X2 serisi, çözünürlük, ekran yenileme hızı, renk ve yüksek dinamik aralığı açısından OPPO'nun bugüne kadar ürettiği en gelişmiş ekrana sahip ürün olarak dikkat çekiyor. Kullanıcılar Find X2 ile daha net, daha pürüzsüz ve rahat bir ekran deneyimi yaşıyor.

OPPO, gelişmiş fotoğrafçılık teknolojilerine olan yatırımlarını kararlı bir şekilde sürdürüyor. Özelleştirilmiş bir amiral gemisi görüntü sensörü ile donatılan Find X2 Pro, OPPO’nun bugüne kadarki en gelişmiş fotoğraf teknolojilerine sahip olacak.Kullanıcılar üstün bir görüntü kalitesinin ve odaklama performansının keyfini yaşayacak. Find X2 serisi ayrıca çip Snapdragon 865 iledonanım özelliklerini güçlendiriyor.

Find X2 serisinin diğer yenilikleri ve çarpıcı özellikleri,6 Mart’ta gerçekleşecek canlı video konferansta açıklanacak.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV