Parkside Hotels & Resorts “Marka Doktoru” ile işbirliği yaptı

Parkside Hotels & Resorts, Türkiye Ve Doğu Avrupa Pazarlarina “Marka Doktoru” ile giriyor

4 Kasım 17:27

 

İSTANBUL-Dünya çapında, birçok ülkede konaklama hizmetleri veren Parkside Hotels & Resorts, tutkun olduğu mükemmellik ve misafirperverlik anlayışıyla, değerli misafirlerine, her zaman, en üst kaliteyi vermeyi taahhüt ediyor. Parkside Hotels & Resorts – Dünya çapında büyüme stratejisinin Türkiye ve Doğu Avrupa destinasyonları için “Marka Doktoru” ile işbirliği yaparak Istanbul’da kurduğu, Parkside Hotels & Resorts – Türkiye oluşumu ile ilerleme kararı almıştır.

Marka Doktoru tarafından, Istanbul’da kurulan merkez ofis’den, büyüme hedeflenen bölgelerde ki tüm; operasyon, satış ve pazarlama, gelirler yönetimi, muhasebe ve finansal servisler, insan kaynakları ve eğitim ile ilgili tüm fonksiyonlar yönetilecektir. Bu sayede gelir maximizasyonu ve maliyetlerin en efektif şekilde yönetimi de hedeflenmektedir. Parkside Hotels & Resorts’un, mevcut durumda, Avrupa pazarında otellerinin olmasının, “Marka Doktoru” na Doğu Avrupa açılımında, doğru örnek teşkil etmesi ve o bölgelerde ki Yatırımcı portföyleriyle aradaki iletişime de kaynak sağlaması beklenmektedir.Istanbul lokomotif olmak üzere, Türkiye’nin tüm Orta ve Doğu Anadolu coğrafyasına uygun işbirliği paketleriyle, Parkside Hotels & Resorts yatırıma uygun alt markalarının tüm Yatırımcılar için önemli alternatif yaratacağına hiç şüphe yoktur. Hem marka/isim hakkı (“franchise”) ve hem de işletme (“management”) şeklinde işbirliği paketlerinin olması, Yatırımcıya hem karar esnekliği sağlayacak ve hem de doğru iş modelinin, üzerlerinde herhangi bir marka baskısı olmaksızın kararına imkan verecektir.

Parkside Hotels & Resorts-Turkey oluşumu, Türkiye’ye, Amerika-Los Angeles’tan, “Murat Oldac“ tarafından kurulan direkt temaslarla getirilmiş ve “Marka Doktoru“  ile temsilcilik anlaşması sağlanmıştır. Bundan sonra marka ve büyüme stratejileri, Marka Doktoru sahibi “Gürkan Boztepe“ tarafından yönetilecek ve kurduğu pofesyonel temsil ekipleri tarafından geliştirilecektir. 

Parkside Hotels & Resorts Başkan / CEO’su  Brad L. Johnson; “Türkiye ve Doğu Avrupa Pazarlarında büyüme stratejimizin esasını teşkil edecek, Istanbul’da güvenilir ve deneyimli bir ortak bulmak bizleri çok mutlu etmiştir. “Marka Doktoru” çatısı altında, Gürkan Boztepe tarafından yönetilen ve kurduğu profesyonel ekip tarafından geliştirilecek bir yapının başarısına sonuna dek güveniyoruz.”

 Parkside Hotels & Resorts  Başkan Yardımcısı Dale Grover; “Istanbul’da oluşturulan ve çalışmaya başlayacağımız yeni ekibimizle projelere başlamak için sabırsızlanıyoruz. Parkside Hotels & Resorts üst düzey standartları ve “Marka Doktoru”nun profesyonel Pazar bilgi ve deneyimleri sayesinde hızlı şekilde, önemli büyüme rakamlarına ulaşacağımıza inanıyoruz.”

 P.J Patel, Başkan Yardımcısı, Uluslararası Operasyonlar, Parkside Hotels & Resorts – işbirliği ile ilgili yorumları şu şekildedir: “Bizler, Parkside Hotels & Resorts olarak, herşeyi kendimize özel tarzda yaparak, diğer Gruplarla aramızda fark yaratmayı hedefliyoruz. “Marka Doktoru” ve onun çatısı altında kurulan profesyonel, deneyimli ve kendini adamış yeni ekibimiz sayesinde, tüm markalarımızla, Türkiye ve Doğu Avrupa’da hızlı büyüme göstereceğimize hiç şüphemiz yok. Dinamik Parkside Uluslararası markaları, Pazarlama ve Operasyon ekiplerimizle Istanbul ofisimizin kısa zamanda çok önemli açılımlar yapacağına inanıyoruz.”

 Parkside Hotels & Resorts Russell Norris Direktörü, “Avrupa Pazarı, Global Ekonomiler arasında en önemli gelişimi gösteren ve daha da iyi olacağının sinyallerini veren bir Pazar olmuştur. Parkside Hotels & Resorts olarak, “Marka Doktoru” ile yaptığımız ortaklığın ve Istanbul’da açılan yeni ofisimizin liderliğinde, Türkiye ve Doğu Avrupa Pazarlarında bu Pazarlar’da ki mevcut dinamiklerin de yardımlarıyla hızla büyüyeceğimizi şimdiden söylemek asla tesadüf olmayacaktır.”

“Marka Doktoru“ Başkanı Gürkan Boztepe; “Öncelikle, Parkside Hotels & Resorts gibi Uluslararası profesyonel bir Otel Zinciri Grubu’nun Türkiye ve Doğu Avrupa temsilciliğine layık görülmüş olmanın şahsıma ve tüm ekibime verdiği sonsuz gurur ve mutluluğu sizlerle paylaşmak isterim. Parkside Hotels & Resorts Grubunun profesyonel standartları ve prensipleriyle, bizlerin bu bölgelerde ki Yatırımcı çevremiz, yıllara dayanan, güven esaslı referanslarımız ve en önemlisi bu işe olan tutku ve inancımızın oluşturacağı uyum ve güç sonucunda, hem Franchise ve hem de Management anlaşmalarla, temsil ettiğimiz Pazarlarda istikrarlı gelişim için elimizden gelenin en iyi sonuçları çıkartacağımıza kimsenin şüphesi olmasın.”

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV