People’s Choice Ödülleri FOXLIFE ekranlarında sahiplerini buldu

7 Ocak 04.00’te, FOXLIFE’tan canlı olarak yayınlanan People Choice Ödül Töreni’nde kazananlar belli oldu.

8 Ocak 02:22

Fox International Channels yapımlarından Scream Queens, Homeland, Pretty Little Liars, Beauty and the Beast, House of Lies'taki rolüyle Kristen Bell, The Simpsons, Grey's Anatomy ve dizideki rolüyle Ellen Pompeo halkın seçimi ile ödüle layık görüldü.

1975'ten beri televizyon, sinema ve müzik kategorilerinde halkın tercihleri doğrultusunda seçilen, son 10 yıldır da internet üzerinden yapılan oylama ile tüm kategorilerdeki kazananların belirlendiği People's Choice Ödülleri, 6 Ocak'ı 7 Ocak'a bağlayan gece canlı olarak FOXLIFE'ta sahiplerini buldu. Kazananlar arasında sevilen Fox International Channels dizilerinden Scream Queens, Homeland, Pretty Little Liars, Beauty and the Beast, House of Lies, Grey's Anatomy ve The Simpsons var.

FOXLIFE'tan canlı olarak izlenen People's Choice Ödül Töreni'nde Fox International Channels'ın birçok yapımı da ödül aldı. FOXLIFE yapımlarından Scream Queens Favori Yeni Komedi Dizisi, Beauty and the Beast Favori Bilim Kurgu/Fantastik Ulusal Kanal Dizisi, Pretty Littler Liars Favori TV Dizisi, House of Lies'daki rolüyle Kristen Bell Favori Premium Pay TV Kadın Oyuncu, Grey's Anatomy Favori Ulusal Kanal Drama Dizisi, dizinin oyuncusu Ellen Pompeo ise Favori Drama Kadın Oyuncu dalında ödüle layık görüldü. FOXCRIME yapımlarından Homeland Favori Premium Pay TV Dizisi dalında ödüllendirildi. FX'te yayınlanan The Simpsons da Favori Animasyon Dizisi dalında halkın seçtiği yapımlardan biri olmaya başardı.

People's Choice Ödülleri, en heyecanlı anlarının tekrarıyla 7 Ocak Perşembe günü 21.00'de FOXLIFE'ta.

Ödül sahiplerinin tam listesi için :

http://m.foxlife.com.tr/haberler/42-peoples-choice-kazananlari-belli-oldu


TAV