Pesto Italiano’Da 2017’Ye Eğlencenin Doruklarında Merhaba!

Pesto Italiano ’da eğlencenin doruklarında bu yıl benim yılım demeye ne dersiniz? Muhteşem performansları ile hem göze hem de kulağa hitap edecek olan İrem Derlen & Grup Tria ile canlı müziğin ve eğlencenin tadına doyacaksınız.

9 Aralık 16:59

Yeme içme sektöründe kısa sürede yıldızı parlayan ve İstanbul’un en gözde İtalyan restoranlarından biri olan Pesto Italiano Zekeriyaköy, 2017’ye bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Sevdikleriniz ile birlikte yeni yıl gecenizi renklendirecek olan mekan özel menüsü ve gecede sahne alacak olan İrem Derlen ve Grup Tria orkestrası ile sizleri bekliyor.Muhteşem doğa manzarası, eşsiz lezzetleri,duvarlarını süsleyen ve sanat galerisini andıran tabloların renklendirdiği mimari dokusu ile alışılmışın dışında bir çizgiye sahip olan mekan, yeni yıl konsepti ile şaşırtmaya hazırlanıyor.

Lezzeti ve sunumuyla unutulmayacak tatların birleştiği menü ile başlayan güzel akşamınız sizler için planlanan süprizlerle devam edecek. Eğlencenin dozunun her saat artacağı ve süprizlerle dolu gece sizleri bekliyor. Kalabalık grupların , ailelerin ve başbaşa romantik dakikalar geçirmek isteyelenlerin buluşma noktası olan mekan gece boyunca devam edecek ikramları ile hem göze hitap edecek hem de lezzete doyuracak.

Yeni yılın ilk dakikalarında size eşlik edecek olan menüde, her damak zevkine uygun alternatifler ile sınırsız yerli alkollü (seçmeli) ve sınırsız alkolsüz içecekler mükemmel bir sunum ile masanızı dolduracak. Soğuk kış akşamında sıcaklığın, huzurun ve eğlencenin en güzel yansımasını sizlere yaşatacak olan Pesto İtaliano, size özel kişi başı 250 tl fix menü seçeneği ile yeni yılınızı sizler için unutulmaz kılmaya hazırlanıyor. Güzel geceniz ise tecrübeli şeflerin elinden çıkan işkembe çorbası ile sonlanıyor.


TAV