Rufat Babayev, Hyatt otelleri Türkiye Bölge Başkanı pozisyonuna atandı.

Grand Hyatt İstanbul’un Genel Müdürü Rufat Babayev, Türkiye'deki Hyatt otellerinden sorumlu olacak şekilde Türkiye Bölge Başkanı pozisyonuna atandı.

30 Mayıs 12:58

HYATT HOTELLERİNDEN YENİ ATAMA

Grand Hyatt İstanbul’un Genel Müdürü Rufat Babayev, Türkiye'deki Hyatt otellerinden sorumlu olacak şekilde Türkiye Bölge Başkanı pozisyonuna atandı.

Rufat Babayev, kariyerine 29 yıl önce Hyatt Regency Bakü’de başladı. 2005 yılında Hyatt Regency Warsaw’da görev aldı ve ardından 2012’de Hyatt Regency Kiev’e transfer oldu. 2014 yılında Hyatt'ın Chicago’daki merkez ofisinde çalıştıktan sonra, 2015 yılında Hyatt Regency Thessaloniki'ye Genel Müdür olarak atandı. 2019 yılından bu yana Grand Hyatt İstanbul’un Genel Müdürü olarak başarılı çalışmalara imza atan Babayev, bu süre zarfında otelin sektördeki konumunu güçlendirdi ve misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkardı.

Rufat Babayev, yeni görevi ile Hyatt'ın Türkiye'deki otellerinin stratejik yönetiminden sorumlu olacak. Geniş bilgi birikimi ve sektördeki engin deneyimleri ile Türkiye’deki Hyatt otellerinin başarısına katkı sağlamaya devam ederek Hyatt ailesinin bölgede büyümesinde de rol oynayacak. Babayev, Hyatt ailesinin misafirlerine üstün hizmet sunma konusundaki kararlılığını bir kez daha pekiştirecek.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV