Savaş Mağduru çocuklar Gastroköy'de Dünyanın en ünlü devlerini ziyaret etti.

30'dan fazla animatronik figürun yer aldığı, dünyaca ünlü ‘’Devler Ormanda’’ sergisi 9 Eylül’de Life Park İstanbul’da ziyarete açıldı.

19 Eylül 15:55

UKRAYNA İSTANBUL BASKONSOLOSU ROMAN NEDILSKYI VE SAVAS MAĞDURU  COCUKLAR BUGÜN GASTROKÖY’DE DÜNYANIN EN ÜNLÜ DEVLERİNI ZIYARET ETTİ  Toplamda 5 metre yüksekliğe ulaşan

30'dan fazla animatronik figürun yer aldığı, dünyaca ünlü ‘’Devler Ormanda’’ sergisi 9 Eylül’de Life Park İstanbul’da ziyarete açıldı.   Devler Dünyasının Lideri Selçuk Yöntem, İsyancısı Emre Karayel ! Sergide iyi ve kötü devlerin yanı sıra; Sisler Vadisi efsanesindeki peri masalı karakterleri ve Grojut adında bir asiden oluşan serginin ana karakteri ziyaretçilere ilginç hikayelerini anlatıyorlar. Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem Hükümdar Gudurund karakterine, Emre Karayel ise Dev Zhurnh karakterine sesiyle hayat veriyor. 

12 TIR  İLE GELEN SERGİNİN KURULUMU 20 GÜN SÜRDÜ   Dünyanın dört bir yanında binlerce ziyaretçiyi ağırlayan sergi İstanbul ayağı için hazırlıklar devam ediyor. 12 Tır ekipman ile gelen serginin hazırlıkları 20 gün öncesinden başladı. 5 metre boyunda animatik devleri yerleştirmek için alanda aynı anda 8 adet vinç çalıştı.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV