“Sebahat Özaltın Ladies Golf Turnuvası” 8 Mart-13 Mart tarihleri arasında ikinci kez düzenleniyor.

“Sebahat Özaltın Ladies Golf Turnuvası” , Gloria Hotels & Resorts kurucusu Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkanı merhum Nuri Özaltın’ın eşi Sebahat Özaltın adına, 8 Mart-13 Mart tarihleri arasında ikinci kez düzenleniyor.

5 Mart 23:19


SEBAHAT ÖZALTIN LADIES GOLF TURNUVASI
GLORIA HOTELS & RESORTS’TA BAŞLIYOR

Türkiye Golf Federasyonu’nun resmi turnuvası olan “Sebahat Özaltın Ladies Golf Turnuvası” , Gloria Hotels & Resorts kurucusu Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkanı merhum Nuri Özaltın’ın eşi Sebahat Özaltın adına, 8 Mart-13 Mart tarihleri arasında ikinci kez düzenleniyor.
Türkiye’nin tek “45 Delikli Golf Tesisi” ünvanına sahip, uluslararası standartlarda dizayn edilmiş Gloria Golf Kulübü’ndedüzenlenen “Sebahat Özaltın Ladies Golf Turnuvası”8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde tüm golf tutkunu kadınları ikinci kez bir araya getiriyor.
Türkiye, Ukrayna, İngiltere, Almanya ve İsveç'ten gelen sporcularla uluslararası bir etkinlik olma özelliği taşıyan turnuva, bu yıl 5 ülkeden katılan 100 sporcunun kıyasıya mücadelesine tanıklık edecek. Turnuvaya katılacak isimler arasında, Solheim Cup Kaptanı ve eski British Open şampiyonu CatrionaMatthew ve birçok başarılı kadın yer alıyor.
Gloria Hotels&Resorts’unkusursuz hizmet anlayışını yaşayacak olan tüm sporseverler turnuvayı Gloria Hotels& Resorts bünyesinde bulunan, Gloria Golf Kulübü’nde takip etmenin ayrıcalığını yaşayacaklar.
Turnuva, 13 Mart Cuma akşamı ödüllerin sunulacağı “Gala Yemeği” ile son bulacak.
Gloria Golf Kulübü, tüm golf severleri kıyasıya mücadelenin olacağı turnuva heyecanına ortak olmaya davet ediyor.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV