Seraf Restaurant'ta Karadeniz Fırtınası Başladı

Efsane Anadolu yemeklerinin adresi Seraf Restaurant, Karadeniz Mutfağı’nın birbirinden özel yemekleriyle de misafirlerine unutulmaz sofralar sunuyor.

22 Kasım 18:51

Zengin Anadolu Mutfağı’nı tek çatı altında toplayan Seraf Restaurant’ın mönüsünde Karadeniz mutfağının olmazsa olmazları da yer alıyor. Hem lezzetli yemekleri hem de modern ambiyansı ile ezberleri bozan Seraf, Karadeniz yemekleriyle de farkını ortaya koyuyor.

Yöresinden getirdiği ürünleri usta şeflere emanet eden Seraf, birbirinden özel yemekleri ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Birçok faydası olan Karadeniz’in yöresel lezzeti "Karalahana Çorbası" soğuk kış günlerinde eşsiz lezzetiyle içinizi ısıtıyor. Karadeniz efsanesi "Karalahana Sarması" da Seraf’ta satır etle yapılıyor. Hamsiden yapılan çeşitli yemekler de sofradaki yerini alıyor.

Yaz kış kullanılan terasında nar, zeytin, mandalina ağaçlarının gölgesinde Anadolu lezzetlerini sunan Seraf, yaşayan bitkilerin kullanıldığı "Wall Garden" konsepti ile de kapalı alanda doğanın huzurunu sunuyor.


TAV