Sevdiğin şarkıyı paylaş, Palandöken tatili kazan,,,

Dedeman Hotels & Resorts International, pandemi nedeniyle bu sene herkesin evde olacağı yılbaşı gecesi için özel bir proje hazırladı.

28 Aralık 22:35

 

DEDEMAN“MÜZİKLE KAL” YILBAŞI SPOTIFY LİSTESİ İLE 

HEM SEVDİKLERİNİZİ MUTLU EDİN HEM PALANDÖKEN TATİLİ KAZANIN

Dedeman Hotels & Resorts International, pandemi nedeniyle bu sene herkesin evde olacağı yılbaşı gecesi için özel bir proje hazırladı. DJ Tankut Karakurt tarafından hazırlanan, dijital müzik platformu Spotify üzerinde yayınlanan “MÜZİKLE KAL” yılbaşı müzik listesi, herkese keyifli bir gece ve Palandöken tatili kazanma fırsatı sunuyor. 

Birlikte olamadığınız sevdiklerinize yılbaşı gecesi #müziklekal deyin

Pandemi önlemleri ile herkesin evlerde olacağı yılbaşı gecesi için Dedeman #MüzikleKal diyor. Marka herkesi, bu yılbaşı pandemi nedeniyle birlikte olamadıkları sevdiklerine beğendikleri şarkıyı Instagram hikayelerinde hediye etmeye davet ediyor. 

Yılbaşı gecesi için DJ Tankut Karakurt tarafından özel olarak hazırlanan “MÜZİKLE KAL” çalma listesine, “Dedeman Hotels& Resorts” Spotify hesabından ve sosyal medya hesaplarından paylaşılan link ile kolaylıkla ulaşılabilecek. 

Sevdiğin şarkıyı paylaş, Palandöken tatili kazan

‘Keşke birlikte olsaydık, seni seviyorum, nice yıllar, senin için şarkı tuttum’ gibi tüm dileklerin dile getirileceği sosyal medya paylaşımları, kış turizminin gözde lokasyonlarından Palandöken’de tatil de kazandıracak.

Dedeman Müzikle Kal çalma listesini ya da listedeki beğendiği şarkıyı, #müziklekal hashtag ile Dedeman’ı etiketleyerek Instagram hikayesinde paylaşan ya da @dedemancom Instagram hesabından yapılan Müzikle Kal duyurusunun altına arkadaşlarını etiketleyenler arasından yapılan çekiliş ile bir kişi Dedeman Palandöken’de çift kişi,3 gece konaklama tatili kazanacak. 

Detaylarını @dedemancom sosyal medya hesaplarında bulabileceğiniz çekilişte, her bir paylaşım bir şans demek olacak.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV