SianjiWell-BeingResort Kaplıca Bodrum Hotel,Sezona merhaba dedi

SianjiWell-BeingResort Kaplıca Bodrum Hotel, Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır’ın ev sahipliğinde yeni sezonuna merhaba dedi.

9 Mart 22:08

BODRUM’UN ŞİFALI DOKUNUŞU KAPLICA
SİANJİ WELL-BEING RESORT KAPLICA BODRUM HOTEL’DE

Bodrum Kaplıca suyuna kavuştu. Ege’nin temiz havası, Ley enerji yolunun geçtiği konumu, 4 ayrı sağlık ve diyet programı, ödüllü SPA hizmetine tamamlayıcı tedavi unsuru olarak bilinen kaplıcayı ekleyen SianjiWell-BeingResort Kaplıca Bodrum Hotel, Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır’ın ev sahipliğinde yeni sezonuna merhaba dedi.

İnşaat ve turizm sektöründe 35 yıllık tecrübeye sahip SianjiHotels; Sianji, SianjiWell-BeingResort Kaplıca Bodrum, SianjiStay&Go, SianjiSuits&Villas&Residences, SianjiDryHotels markaları ile yatırım ve otelişletmeciliği alanlarında 28 uluslararası ödüle sahip.
SianjiWell-Being; MasterDetoks, RawFoodDetoks, Ketojenik Diyet ve AntiAgingDiyet ile misafirlerine sağlıklı yaşam paket alternatifleri sunuyor. 12 ay boyunca hizmet vermen otel,zengin mineraller ile şifa kaynağı olan kaplıcayıhizmetleri arasında ekledi.
SianjiWell-BeingResort Kaplıca Bodrum Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır’ın ev sahipliğinde gerçekleşen lansmana,Muğla Valisi Esengül Civelek,Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Prof. Dr. Ziya Karagülle, Ali Şen, Sevan Bıçakçı, Mahmut Duruk gibi önemli isimler katıldı. Çakır lansmanda, kaplıca suyunun detayları ve faydaları dışında turizm ve sağlık sektörü ile ilgili deneyimlerini ve yeni yatırımları da aktardı.
Lansmanda konuşan Prof. Dr. Ziya Karagülle, “Doğal Termal ve Zengin Mineralli Su” olarak yer alan kaplıca için şunları söyledi: “Bu kullanımlar öncelikle bir dizi romatizmal hastalık ve cilt hastalıklarında koruma, tedavi ve esenlik amaçlı olanaklıdır.”
 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV