Siren Ertan ve eşi Ersin Kayalar, Stefano Restoran’da doğum günlerini özel bir davet ile kutladılar.

Siren Ertan ve eşi Ersin Kayalar, yakın zamanda gerçekleşen doğum günlerini 25 Kasım Cuma akşamı Stefano Restoran’da yakın çevrelerine verdikleri özel bir davet ile kutladılar. Davette Siren Ertan İstanbul ve Sinem Gümgor Işık’ın kurucusu olduğu Mi Su Deco marklarının güçlerini birleştirerek yarattığı sofra takımlarının yeni koleksiyonu ‘HIVER’misafirlere tanıtıldı.

27 Kasım 12:10

KURUÇEŞME’NİN GÖZDE İTALYANI STEFANO’DA CEMİYET HAYATINI BİR ARAYA GETİREN DAVET

Ağustos ayında Kuruçeşme’de kapılarını açan şef İsmet Saz’ın sahibi olduğu İtalyan restoranı Stefano, kısa sürede cemiyet ve iş hayatının en sevilen restoranlarından bir oldu. Siren Ertan ve eşi Ersin Kayalar, yakın zamanda gerçekleşen doğum günlerini 25 Kasım Cuma akşamı Stefano Restoran’da yakın çevrelerine verdikleri özel bir davet ile kutladılar. Davette Siren Ertan İstanbul ve Sinem Gümgor  Işık’ın kurucusu olduğu Mi Su Deco marklarının güçlerini birleştirerek yarattığı sofra takımlarının yeni koleksiyonu ‘HIVER’misafirlere tanıtıldı.

Davetlilerin Stefano’nun enfes menüsünü deneyimlediği akşam yemeğinde, Stefano’nun ünlü şefi ve sahibi İsmet Saz davete özel bir menü hazırladı. Safranbolu’dan gelen elmas değerinde özel safran ile hazırlanan risotto, taze tortelloni, Capri stilinde çupra, mini cannoli gibi lezzetler damaklarda iz bıraktı. Davete katılanlar arasında Ebru Kohen, Zeynep Üstünel, Süleyman Orakçıoğlu, Merva – Cem Bilginer, Sedef Mehmet Ali Karamehmet, Nil Bentürk Uyguner gibi cemiyet hayatının sevilen isimleri yer aldı.

2004 yılından beri haute-couture tasarımları başta olmak üzere hazır giyim ve ev dekorasyonu koleksiyonlarıyla köklü bir marka olan Siren Ertan İstanbul ile ‘Benim evim senin evin’ anlamına gelen ‘Mi casa es su casa’ mottosuyla 2018 yılında kurulan ‘Mi Su Deco’ marka iş birliğinin üçüncü koleksiyonu ‘HIVER’in tanıtıldığı gece için özel bir masa hazırlandı. Siyah, beyaz ve altın renklerin kullanıldığı motiflerin zenginleştirdiği yemek takımı, kahve fincanları, puro küllükleri, tepsi gibi parçalardan oluşan şık, zarif ve kullanışlı koleksiyon davete gelen misafirlerden büyük beğeni topladı. Yeni yıl heyecanı yaklaşırken şık ve kalabalık yılbaşı sofralarında fark yaratmak isteyenler göz alıcı ‘HIVER’ koleksiyonu ile tanıştıkları için çok mutlu oldular. 

PernodRicard, ADCO ve Prodom Şarapçılık’ın değerli katkılarıyla güzelleştirdiği davete, ‘HIVER’ koleksiyonuna ait minik vazolara yaptığı şık aranjmanlar ile İstanbul Çiçekleri renk kattı.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV