"Size göre tayt, bize göre korse"

Sektörün öncü iç giyim ve korse markası TEN, şimdi de yeni desenli korse taytları ile kadınların vazgeçilmezi olmaya aday! Son dönemde ürettiği body korseler, korse t-shirtler, korse atletler ve korse taytlarla korsenin inceltici gücünü büyük bir başarıyla dış giyime taşıyan TEN, renk renk, desen desen korse taytlarıyla yeniden kadınların gönlünü fethedecek!

8 Ocak 14:16

2 bedene kadar ince gösteren ve "Tüm Gün Giyilebilir" rahatlıktaki Ten Yeni Nesil Korse Teknolojisini, dış giyime taşıyarak çok kısa sürede kadınların vazgeçilmezi olan TEN korse taytlar, yeni desenli modelleriyle de yoğun ilgi görüyor. Göğüs altına kadar uzanan formuyla sadece basen ve bacak değil; karın ve mide bölgesinde de etkili korse taytlar, dış giyime uygun iç göstermeyen yapısı, yaz / kış giyilebilecek özel kumaşı ve "Tüm Gün Giyilebilir" teknolojisi ile kadınların gardıroplarının kurtarıcısı olacak!

"Size göre tayt, bize göre korse" sloganıyla kadınlara içinde kendilerini çok şık ve fit hissedecekleri korse taytlar üreten marka, 36 bedenden 46 bedene kadar her bedenden kadına farklı seçenekler sunuyor.

İster deri görünümlü, ister desenli, ister pırıltılı, ister denim görünümlü taytlar ile hem rahat, hem şık hem de fit görünmek artık hayal değil!

Özel teknoloji kumaşı ve kalitesi ile kullanıcılardan tam puan alan taytlar, piyasaya çıkar çıkmaz takilitlerini de beraberinde getirmişti. Orjinal kutusu, yeni renk ve desen seçenekleriyle TEN Korse Taytları www.ten.com.tr üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Fiyat: 79 TL


TAV