Sofitel Istanbul Taksim’in F&B müdürlüğüne  Kamuran Aydın atandı

Dünyaca ünlü otel zinciri Sofitel’in Türkiye’deki ilk ve tek oteli Sofitel Istanbul Taksim’in F&B müdürlüğüne sektörün başarılı ismi Kamuran Aydın atandı.

4 Temmuz 07:30

Sofitel Istanbul Taksim’in F&B müdürlüğüne sektörün başarılı ismi Kamuran Aydın atandı

 

Dünyaca ünlü otel zinciri Sofitel’in Türkiye’deki ilk ve tek oteli Sofitel Istanbul Taksim’in F&B müdürlüğüne sektörün başarılı ismi Kamuran Aydın atandı. Birçok önemli restoran ve otelin yeme içmeden sorumlu yöneticisi olarak görev yapan Aydın, kariyer yolculuğuna Sofitel Istanbul Taksim’in F&B müdürü olarak devam edecek.    

 

 Sofitel Istanbul Taksim’in F&B Müdürü sektörün deneyimli isimlerinden Kamuran Aydın oldu. Kariyeri boyunca Albania Prestige Resort Hotel, Kıbrıs Elexus Resort, Bodrum Kempinski Hotel, Hilton ve Sheraton gibi yurtdışında ve yurtiçinde bir çok otelin yanı sıra yanı sıra bir çok önemli restoranın yeme içmeden sorumlu yöneticisi olarak görev yapan Kamuran Aydın, son olarak Sofitel Istanbul Taksim’in F&B’den sorumlu müdürü olarak atandı.     

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV