SunExpress, bir kez daha ‘Great Place To Work’ unvanının sahibi oldu

SunExpress, çalışanlarının geri bildirimleriyle 2023 yılının ardından 2024 yılında da “Great Place To Work’’ sertifikası almaya hak kazandı

2 Şubat 20:12

SunExpress, bir kez daha ‘Great Place To Work’ unvanının sahibi oldu

 

SunExpress, çalışanlarının geri bildirimleriyle 2023 yılının ardından 2024 yılında da “Great Place To Work’’ sertifikası almaya hak kazandı

 

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Great Place To Work® Enstitüsü tarafından kurum kültürü ve çalışan deneyimini ölçümlemek amacıyla çalışanlara yönelik gerçekleştirilen anonim anket ve analizsonucunda bu yıl da “Great Place To Work” sertifikası almaya hak kazandı.

 

Stratejik öncelikleri arasında yer alan “çalışan bağlılığı ve mutluluğu” doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren SunExpress, çalışan deneyimi odağında inşa ettiği kurum kültürüyle geçen yılın ardından çalışanlarının bir kez daha takdirini kazandı. Çalışanlarının ankette paylaştığı geri bildirimler sonucunda “Great Place to Work” unvanının sahibi olan SunExpress, gerçekleştirilen anket kapsamında güvenilirlik, takım ruhu, saygı, hakkaniyet ve gurur gibi konularda değerlendirildi.

 

SunExpress’in çok uluslu ve dinamik yapısıyla, açık iletişim, çeşitlilik ve kapsayıcılık ve iş birliğine dayalı köklü kurum kültürü, çalışan memnuniyetini ölçümleme alanında dünya çapında kabul gören Great Place To Work® Enstitüsü tarafından yeniden tescillenmiş oldu.

 

Küresel bağımsız bir araştırma ve danışmanlık kuruluşu olan Great Place to Work®, 1992 yılından bu yana çalışanlarla dünya çapında anketler gerçekleştiriyor. Bu analizler, kurum kültürü ve çalışan deneyimi alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırma olma özelliğini taşıyor. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV