Tadında Anadolu Yerli Malı Haftası’nı Kutluyor

Bu toprakların sunduğu zenginliklerin kıymetini bilen Tadında Anadolu, 12-18 Aralık tarihleri arasında tüm restoranlarında Yerli Malı Haftası’nı kutluyor.

5 Aralık 20:38

Anadolu’nun unutulmaya yüz tutmuş geleneksel ürünlerini ve lezzetlerini günümüze taşıyan Tadında Anadolu, "Yerli Malı Haftası"nı kutluyor. Yerli malı kullanmanın önemi bilen ve yerel üretimi destekleyen Tadında Anadolu, Yerli Malı Haftası vesilesiyle 12-18 Aralık tarihleri arasında restoranlarını ziyaret eden misafirlerine; armuttan hurmaya, kestaneden fıstığa, leblebiden nara her biri yöresinden gelen birçok lezzeti ikram ediyor. Tadında Anadolu, taptaze meyveler, minik keselerde sunulan lezzetli kuruyemişlerle, herkesi bu toprakların bereketini paylaşmaya davet ediyor.

Tadında Anadolu raflarında yöresel gazozlar, şerbetler, yöresel çay ve kahveler, pişmaniye, cezerye, tarhana, lokum, doğal marmelat ve reçeller peynir, zeytin ve zeytinyağı gibi Türkiye’nin 60 şehrinden gelen 600’den fazla ürün bulunuyor.

Tadında Anadolu İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Milas Bodrum Havalimanı, Yenikapı İDO Hızlı Feribot İskelesi, Yalova İDO Hızlı Feribot İskelesi, Bursa Güzelyalı İDO Hızlı Feribot İskelesi, UNIQ İstanbul ve Capitol AVM’de hizmet veriyor.


TAV