TatilBudur“Türkiye'nin En İyi QM Dijital Tur Operatörü ve Acentesi” Ödülünün Sahibi Oldu

TatilBudur; QM Awards ödüllerinde “Türkiye'nin En İyi QM Dijital Tur Operatörü ve Acentesi” ve “Development Qm Special Award” ödüllerinin sahibi oldu.

6 Haziran 17:35

TatilBudur“Türkiye'nin En İyi QM Dijital Tur Operatörü ve Acentesi” Ödülünün Sahibi Oldu

Türkiye’nin değerli bölgelerinde kaliteli ve keyifli tatil deneyimlerine aracılık eden TatilBudur; QM Awards ödüllerinde “Türkiye'nin En İyi QM Dijital Tur Operatörü ve Acentesi” ve “Development Qm Special Award” ödüllerinin sahibi oldu.

Kurulduğu ilk günden bugüne, hizmet kalitesinden ödün vermeyen yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı ile misafirlerin renkli ve unutulmaz anılar biriktirmesine aracılık eden TatilBudur; QM Awards ödüllerinde “Türkiye'nin En İyi QM Dijital Tur Operatörü ve Acentesi” ve “Development Qm Special Award” ödüllerinin sahibi oldu.

GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen ve bu yıl 13.’sü düzenlenen törende Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Yılmaz;“Tatilde kaliteden ödün vermeyenlerin oylarıyla “Türkiye'nin En İyi QM Dijital Tur Operatörü ve Acentesi” ve “Development Qm Special Award” ödülüne sahip olduğumuz için çok gururluyuz. Bu ödül kurulduğumuz günden bugüne TatilBudur markası olarak ne kadar başarılı ve özverili işler yaptığımızı bize bir kez daha kanıtladı. Bu ödülü tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum”dedi.

Türk turizminin Oscar’ı olarak kabul edilen ve ‘Türkiye’nin En Kapsamlı Turizm Ödülleri’ olan 13. QM-Quality Management Awards toplam 10 ana kategoride 76 farklı dalda kişi ve markalar Antalya’da düzenlenen törenle, QM Ödülleri’ne kavuştu.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV