The Bodrum EDITION,Amerikan Hastanesi The Bodrum Cup’ın destekçisi oldu

The Bodrum EDITION’dan Akdeniz’in en büyük deniz festivali Amerikan Hastanesi The Bodrum Cup’a destek

16 Ekim 14:56

2018 Yaz sezonuyla beraber kapılarını açarak konuklarına modern ve çağdaş lüks otel deneyimi sunan The Bodrum EDITION’ın Genel Müdürü Marc Matar, “Yalıkavak Marina’da 22-27 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek Amerikan Hastanesi The Bodrum Cup’ın özel misafirlerine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Uluslararası otel endüstrisinin yenilikçi ismi Ian Schrager ve Marriott International ortaklığıyla hayata geçen The Bodrum EDITION, Akdeniz’in en büyük deniz festivali Amerikan Hastanesi The Bodrum Cup’ın bu yılki destekçileri arasında yer alıyor. 2018 Yaz sezonuyla beraber kapılarını açan ve lüks otel deneyimini çağdaş ve modern ruhuyla misafirlerine sunan The Bodrum EDITION, açıldığı günden bu yana hem konaklayan hem de dışarıdan misafirlerin katılım gösterebildiği; yoga, müzik ve özel şeflerin buluşmasına tanıklık eden niş etkinlikleriyle dikkat çekmeyi başardı.Bodrum’da yüksek standartlarda konfor ve kişiselleştirilmiş bir hizmet anlayışı sunan The Bodrum EDITION, sezonun kapanışını ise bu alanda 30 yıldır kesintisiz düzenlenen tek organizasyon olan Amerikan Hastanesi The Bodrum Cup’ın katılımcılarının ev sahipliğini üstlenerek yapıyor.

The Bodrum EDITION’ın Genel Müdürü Marc Matar, “The Bodrum EDITION, Yalıkavak Marina’dan 3 km uzaklıkta, gastronomi, eğlence ve kişiselleştirilmiş hizmetin en iyisini aynı çatı altında buluşturan bir otel. Kapılarını yeni açmasına rağmen bu sezon boyunca hem Türkiye’den hem de dünyanın birçok farklı ülkesinden birçok misafiri ağırladık. Aldığımız olumlu geri dönüşlerle bir sonraki sezon için çok daha büyük bir heyecan duyuyoruz. Bu sezonun kapanışını ise Yalıkavak Marina’da 22-27 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek Amerikan HastanesiThe Bodrum Cup’ın konaklama sponsoru olarak özel misafirlerini ağırlayarak yapacağız. Uluslararası otel endüstrisinin yenilikçi ismi Ian Schrager ve Marriott International adına Türk turizm sektöründe bulunmaktan duyduğumuz mutluluğu ifade edecek böyle bir organizasyonun parçası olmak bizi ayrıca gururlandırıyor. Bu vesileyle Amerikan Hastanesi The Bodrum Cup’ın tüm katılımcılarına şans diler, organizasyona emek veren herkese teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


TAV