Touch DMC ve Touch Cruises, İzmir Mövenpick Hotel’de workshop ile temsilcilerini ağırladı.

29 Mayıs 2024 tarihinde, Touch DMC ve Touch Cruises, İzmir Mövenpick Hotel’de düzenledikleri büyük bir workshop ile turizm sektörünün önde gelen temsilcilerini ağırladı.

4 Haziran 08:05

Touch DMC ve Touch Cruises İzmir'de Acentalarla Bir Araya Geldi

29 Mayıs 2024 tarihinde, Touch DMC ve Touch Cruises, İzmir Mövenpick Hotel’de düzenledikleri büyük bir workshop ile turizm sektörünün önde gelen temsilcilerini ağırladı. Kahvaltının ardından başlayan etkinlik 52 acenta, 82 katılımcı ile gerçekleştirildi.

Workshop, Touch DMC ve Touch Cruises’ın iş ortaklarına sunduğu yenilikleri ve hizmetleri tanıtmak amacıyla gerçekleştirildi. Katılımcılar, şirketin ürün ve hizmet portföyü hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı buldu ve sektördeki gelişmeler ile iş birliği imkanları üzerine verimli tartışmalar yaptı.

Dünya çapında faaliyet gösteren Touch DMC, workshopta Küba, Meksika, Kolombiya, Panama, Güney Afrika ve Mauritius'taki ofislerinin çalışma sistemlerini, bu bölgelerde sundukları yerel hizmetleri ve benzersiz programları tanıttı. Katılımcılar, bu bölgelerdeki turizm potansiyeli ve Touch DMC'nin yerel hizmetleri hakkında kapsamlı bilgi aldı.

Türkiye dahil olmak üzere dört farklı ülkede faaliyet gösteren Touch Cruises ise, 17 gemi firmasıyla yaptığı anlaşmalardan, hali hazırda 286 acente ve tur operatörüyle gerçekleştirdiği işbirliklerinden, temsilciliklerinden ve 2025 planlarından bahsetti. Touch DMC ve Touch Cruises’ın global ağının genişliği ve sunduğu fırsatlar, katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi.

Touch DMC ve Touch Cruises, sektördeki konumunu güçlendirmek ve partnerlerine en iyi hizmeti sunmak için farklı şehirlerde benzer etkinlikler düzenlemeye devam edeceğini bildirdi.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV