(TUED), 3.Genel Kurulu toplantısını Crowne Plaza İstanbul Ortaköy Bosphorus’da gerçekleştirildi.

Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği (TUED), 27 Mart 2024 tarihinde 3. Genel Kurulu toplantısını Crowne Plaza İstanbul Ortaköy Bosphorus’da gerçekleştirildi.

1 Nisan 19:31

Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği, 3. Genel Kurulu’nu Crown Plaza Hotel’de  gerçekleştirdi!

Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği (TUED), 27 Mart 2024 tarihinde 3. Genel Kurulu toplantısını Crowne Plaza İstanbul Ortaköy Bosphorus’da gerçekleştirildi.

Bu yıl 3. kez Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen TUED Kurucusu Meltem Bayazıt Tepeler, genel kurul sonrası yaptığı açıklamada; “Ülkemizin tanıtımında aktif rol oynayan, turizm, etkinlik, kongre, organizasyon tedarik yönetimi, ve düğün endüstrisinde katma değer yaratan, bu alanlarda ülkemize yeni uluslararası projeler getirmeyi amaçlayan ve bunun için var gücüyle çalışan yeni Yönetim Kurulu üyelerimize başarılar dilerim.”

Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu üyeleri ile yapılan oylama sonucunda; TUED Asil ve Yedek KurulÜyeleri belirlendi.

Asil Kurul Üyeleri:

Meltem Tepeler - Başkan 

Elmas Özler - Başkan Yardımcısı 

Mari Klodya Araz - Sayman 

Cantekin Temizer 

Boğaç Pişkin

 

Yedek Kurul Üyeleri:

Tülay Salihoğlu

Cem Mazlum 

Zeynep Esen 

Özlem Öktem 

Yaprak Yapsan

 

Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği Hakkında:

Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği (TUED), Aralık 2019'da Türkiye'ye uluslararası etkinlikleri getirme ve Türkiye'yi bölgesinde ve dünya çapında en tercih edilen etkinlik mekanlarından biri yapma amacıyla kuruldu. TUED, dünyanın en büyük etkinlik profesyonelleri derneği olan Uluslararası Canlı Etkinlikler Derneği (ILEA)'nin Türkiye temsilcisidir ve ILEA ile ortak projeler gerçekleştirmeyi ve uluslararası düzeyde faaliyet gösteren tüm etkinlik profesyonelleri ile iletişim ağında kalma hedeflemektedir.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV