Türkiye’yi dünya parfüm sektöründe başarıyla temsil eden LORİS Parfüm’ün özel koleksiyonundan GİZA,

Dünyada 45 ülkede, 500’ün üzerinde mağazası bulunan ve Türkiye’yi dünya parfüm sektöründe başarıyla temsil eden LORİS Parfüm’ün özel koleksiyonundan GİZA, Piramitlerin gizemini hissettiren zamansız bir koku.

21 Aralık 22:37

LORİS PARFÜM İLE YENİ YILDA HER KOKU “BAMBAŞKA BİR HİS”

GİZA PARFÜM, TARZINIZA HARİKA BİR DOKUNUŞ YAPACAK

Dünyada 45 ülkede, 500’ün üzerinde mağazası bulunan ve Türkiye’yi dünya parfüm sektöründe başarıyla temsil eden LORİS Parfüm’ün özel koleksiyonundan GİZA, Piramitlerin gizemini hissettiren zamansız bir koku. “Her LORİS, Bambaşka Bir His” mottosuyla yeni reklam kampanyasına başlayan marka, GİZA ile; parfüm sevdalılarını, tarihin derinliklerinden ilham alarak ürettiği Mısır kültürünün gizemini bugüne taşıyan büyüleyici bir kokuyla buluşturuyor. Gizemli tarihin çekici kadınlarının izlerini modern parfüm dünyasına taşıyan bir başyapıt olarak tanımladığı GİZA Parfüm, Mısır’ın zengin tarihinde ki gibi baş döndürücü bir başlangıç sunuyor. 

“Her Loris Bambaşka Bir His” mottosuyla Parfüm dünyasına benzersiz ve çok zengin kokular sunan LORİS, “Sadece Bir Koku Değil, Aynı Zamanda Bir Hikaye” dediği GİZA parfümünü yılbaşı velansmana özel bir fiyatla sunuyor. Piramitlerin gizemini hissettiren LORİS Parfüm’ün özel koleksiyonundan GİZA, üst notalarındaki taze armut, pembe biber ve portakal çiçeği bileşimiyle Mısır’ın zengin tarihindeki gibi gizemli, çekici, etkileyici bir başlangıç sunuyor. GİZA’nın benzersiz bir parfüm kokusunu teninizle buluşturan içeriğinde yer alan, Kahve, Yasemin, Acı Badem ve Meyan Kökü ise, parfümün kalbindeki sırlarını ortaya çıkarıyor. Vanilya, Paçuli, Kaşmir ve Sedir ise Giza’nın alt notalarında buluşarak, kokunun zamansız çekiciliğini vurguluyor. 

GİZA ile her spreyde, büyüleyici bir zaman yolculuğuna adım atacak bir kokunun tadını yaşamak ve yılbaşına özel lansman fiyatı avantajından faydalanmak için www.lorisparfum.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV