TÜRSAB ACENTA YAZILIMI HAYATA GEÇTİ

TÜRSAB, seyahat acentalarının rezervasyon, raporlama ve müşteri bilgileri gibi işlemlerini rahatlıkla sürdürebilmelerini sağlayacak yeni bir yazılım programı geliştirdi.

14 Kasım 18:53

TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ’NİN SEYAHAT ACENTALARININ KULLANIMINA SUNDUĞU REZERVASYON RAPORLAMA VE MÜŞTERİ BİLGİ İŞLEMLERİ İÇİN TASARLANAN

TÜRSAB ÜYESİ SEYAHAT ACENTALARINA 50’NCİ YIL HEDİYESİ TÜRSAB ACENTA YAZILIMI

TÜRSAB, seyahat acentalarının rezervasyon, raporlama ve müşteri bilgileri gibi işlemlerini rahatlıkla sürdürebilmelerini sağlayacak yeni bir yazılım programı geliştirdi. Yüksek sayıda rezervasyon alan seyahat acentaları çeşitli programlar kullanarak çalışırken, birçok seyahat acentası program maliyetlerinin yüksek olması nedeniyle Excel, Word gibi ofis uygulamaları üzerinden işlerini yürütmeye çalışmakta ve online veri bankası, satış raporlama gibi verilere kolaylıkla ulaşamamaktalar.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği buradan hareketle, seyahat acentalarının kullanımına sunduğu “TÜRSAB Acenta Yazılımı”nı geliştirdi. Acentalar internet üzerinden; rezervasyon, raporlama ve müşteri bilgi programına artık ücretsiz bir şekilde kolaylıkla ulaşabilecek.

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya tasarlanan yazılım programının sürekli geliştirileceğini; “Programı sürekli geliştireceğimizi ve güncelleyeceğimizi, gelecekte online rezervasyonların da yapılabileceği bir platform hedefimiz olduğunu da belirtmek isterim. TÜRSAB yazılımımızın hayırlı olması dileklerimle, bol satışlar hep birlikte güçlü yarınlar dilerim” cümleleriyle ifade etti.

 

Seyahat Acentalarının yazılım programı üzerinden ulaşacağı hizmetlerin tümü aşağıda yer almaktadır;

Müşteri Bilgi Formu

Otel Rezervasyonu Formu

Transfer Rezervasyon Formu

Uçak Rezervasyon Formu

Tur Rezervasyon Formu

Gemi Seyahati Rezervasyon Formu                            

Otel Bilgi Formu

Voucher

Satış Takip Raporu

Müşteriveri Bankası Oluşturma

TÜRSAB Yazılımlarına Kolay Ulaşım

TÜRSAB Dökümanları ve Duyuruları Takip

TÜRSAB’ın geliştirdiği yazılım programına internet üzerinden, her bilgisayar ve cep telefonundan ulaşabilirsiniz. Seyahat acentaları; müşteri bilgilerine, günlük, haftalık, aylık ve yıllık satışlarına TÜRSAB’ın kendi üyelerine sağladığı alt domain üzerinden programa giriş sağlayarak ulaşabilecektir. Program sayesinde, Seyahat Acentalarının müşteri verileri gizli ve güvenli kalacak olup, bulut üzerinde üye bazında servis sağlayıcı firmada tutulacaktır.

TÜRSAB Online üzerinden acenta kodu alınarak www.tursabyazilim.org adresinden TÜRSAB Acenta Yazılımı kullanılmaya başlanacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV