Tüyap Fuar Merkezi Büyük Tehlike Atlattı

Tüyap fuar merkezi büyük tehlike atlattı. Fuar Merkezine çok yakın bir bölgede helikopter düştü!

10 Mart 11:58

Tüyap fuar merkezi büyük tehlike atlattı. Birçok haber ajansı helikopterin Büyükçekmece civarlarında düştüğünü belirtti. Fakat helikopter Esenyurt'ta bulunan Tüyap Fuar Merkezi'nin tam arkasına düştü. 

10.03.2017 sabah saatlerinde yaşanan kazada Eczacıbaşı'na ait olduğu düşünülen özel bir helikopterin düşmesi sonucu ilk belirlemelere göre 5 kişinin hayatını kaybettiği ve helikopterde 7 kişinin bulunduğu tespit edildi. İstanbul valisi Vasip Şahin bu haberi doğruladı. Helikopterde bulunanlardan 2'si pilot 4'ü Rus ve bir şirket yöneticisi olmak üzere toplam da 7 kişinin bulunduğu belirtildi. 

Eczacıbaşı Topluluğu'ndan yapılan duyuru da "Eczacıbaşı Havacılık A.Ş.'ye ait olan helikopter, alınan izinlerin ardından bugün öğleden önce Bozüyük'e gitmek üzere havalanmış, ancak henüz belirlenemeyen bir nedenle saat 11:30'da Büyükçekmece'de düşmüştür. Helikopterde Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Rusya Ülke Direktörü Salim Özen, Rusya'daki bölge satış yöneticilerimizden Aleksandr Vanin, Rus misafirleri Igor Kochergin, Luidmila Chuprova ve Elena Badragan ile pilotlar Alaattin Nacar ve Ahmet Bulut bulunmaktaydı.

Hepimizi derinden üzen bu kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz." denildi.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


Fotoğraf Galerisi

TAV